Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Podpisz się dla Trzaskowskiego w Malborku.

Sympatycy kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Polski mogą w Malborku podpisać się na listy poparcia w kilku miejscach.

 W czwartek, 4 czerwca br. w godz. 12 – 17 przy Galerii Malborskiej na ulicy Kościuszki.

W piątek, 5 czerwca br. w godz. 8 – 11 na Targowisku Miejskim.

W sobotę, 6 czerwca br. w godz. 11 – 13 na Placu Jagiellończyka.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wybory - ogłoszenia


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
swiadek
swiadek 07.06.2020, 22:33
wiem, że to ty czarnym sprejem zniszczyles banery prawdziwego patrioty.
Ela
Ela 06.06.2020, 15:09
Już się podpisałam, od razu mi lżej. Mam dość! Więcej z hipokryzja tej władzy nie dam rady...
Młody wyborca
Młody wyborca 06.06.2020, 11:16
Przypominam kłamstwa Beci - matki księdza. Umiar, skromność, praca, pokora, zero nepotyzmu - z tymi hasłami PiS szło do wyborów sześć lat temu. Premier mała, gruba Becia Szydło, podczas swojego expose w 2015 r., miała usta pełne frazesów o tym, że PiS - i w ogóle ta cała banda Zjednoczonej Prawicy - będzie różnić się od zdemoralizowanej i zepsutej niemal dekadą rządów Platformy Obywatelskiej - zapowiadała Becia sylwetką przypominająca bardziej Konduktorkę TLK - PKP niż Panią Premier. Styl rozpasanej, oderwanej od rzeczywistości władzy nigdy miał się nie powtórzyć. Ale zapowiedzi sobie, a życie sobie. Zresztą oceńcie sami.
Żoliborz
Żoliborz 06.06.2020, 10:53
………………………………..Na Żoliborzu w małym domeczku pomiędzy ludźmi - tak po sąsiedzku, sam, bez teściowej, dzieci i żony, mieszka kurdupel pewien zmarszczony. Jako, że kotów hodował parkę pokrytą sierścią ma marynarkę. Do tego jeszcze w skarpetkach dziury co dopełniało obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał, ni prawa jazdy, ni w banku konta... Z rodziny został sam, z bratanicą - co wielokrotną jest dziewicą. Ma ten staruszek do władzy parcie i o tę władzę walczy zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu zbudował sobie partię frustratów, która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory. I bez wątpienia za ich przyczyną okropnie nam się dziadek "rozwinął". Realizując swój pomysł śmiały podporządkował sobie Kraj cały. Rozdawał "stołki" i kasę dzielił tłumacząc reszcie obywateli, że choć jest kiepsko i gorzej będzie to on ich dobro wciąż ma na względzie, nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny, biedny i nieporadny. Aż nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite, że to nie tylko dom i dwa koty lecz jeszcze kilka Miliardów Złotych .... tak pomalutku do grosza grosik... biedny dziadunio Polsce "zakosił". WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY - POZORY MYLĄ!!!
Emeryt
Emeryt 06.06.2020, 10:52
..............................a co Wam Malborczycy dał przez 20 lat bycia Posłem mały Tadzik poza urządzeniem własnej rodziny. Pytam poważnie. Precz z takimi politykami którzy myślą tylko o sobie ! Głosuję z całą rodziną na Trzaskowskiego.