Wydanie nr 170/2024, Wtorek 18.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Sprawdź, kto startuje w nadchodzących wyborach samorządowych 2024? Listy kandydatów na Burmistrza oraz do Rady Miasta i Powiatu.

Za kilka dni już wybory samorządowe. W niedzielę, 7 kwietnia wybierzemy wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, radnych do gmin, powiatów i sejmików. Swój głos będzie można oddać w godz. 7:00-21:00. Czy już wiesz, na kogo zagłosujesz?

W nadchodzących wyborach samorządowych o fotel Burmistrza Miasta Malborka walczy czterech kandydatów: obecny włodarz miasta Marek Charzewski z KWW Marka Charzewskiego, Paweł Kazimierz Dziwosz z KWW Pawła Dziwosza, Tomasz Klonowski z KW Prawo i Sprawiedliwość oraz Dariusz Ryszard Rowiński z KKW Koalicja Obywatelska.

Rada Miasta Malborka

Do Rady Miasta Malborka kandydatów będziemy wybierać w 3. okręgach wyborczych.

OKRĘG NR 1

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

KLEPACKA Wioletta, PIETKIEWICZ Kazimierz Andrzej, ŁOŚ Daniel Piotr, PYTLIŃSKI Andrzej Franciszek, SIENKOWIEC Celina Ewa, SZYMAŃSKI Grzegorz Marek, BURNICKA Anna Maria

KKW Koalicja Obywatelska

SOBCZYŃSKA Monika Emilia, KOWALSKI Zbigniew, KARAMON Ewa Marta, KOZLOWSKI Dariusz Piotr, PANEK Krystyna Janina, RYBCZYŃSKI Wiktor, JASTRZĘBSKA Alina Anna, BORZĘCKI Patryk Wojciech

KWW Pawła Dziwosza

SZEWCZYK Marta, CIECHOLEWSKA Iwona, ŁASZEWSKA Amelia Zuzanna, KONOWROCKI Mikołaj Tomasz, DAWIDZIAK Marta Anna, BUSZ Bartosz Zdzisław, FRANZ Zbigniew Adam, WODNICKA Elżbieta

KWW Marka Charzewskiego

KOWALCZYK Dariusz Tadeusz, STAWARSKA Beata Gabriela, DOPIERAŁA Zbigniew Cezary, KOPACKA Joanna Agata, LISZEWSKI Adam Przemysław, JĘDRASZEK Magdalena Agnieszka, PIEKUT Sławomir, WIEJAK Karolina Agnieszka

OKRĘG NR 2

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

ILARZ Adam, DUNAJ Elżbieta, KLONOWSKI Patryk, SKÓRA Bogumiła, PIETKIEWICZ Danuta, BIENIECKI Łukasz, TUBIELEWICZ Mirosław, KUCHARSKA Barbara Krystyna, SOBCZAK Jowita Anna

KKW Koalicja Obywatelska

ROWIŃSKI Dariusz Ryszard, LESZCZYŃSKA Jolanta Iwona, WODZIŃSKI Jarosław, ZALEWSKA Elżbieta, CZAPLA Robert Ryszard, KĘDRA Bożena Maria, GAŁKA Agnieszka Renata, BONIECKI Mirosław, GŁĄB Andrzej

KWW Pawła Dziwosza

DZIWOSZ Paweł Kazimierz, PANEK Andrzej Stanisław, RACZKOWSKA Dorota, CZERMAK Dominik, WORONA Mariusz Artur, DZIEDZINA-KĘDRA Aleksandra Karolina, SZEWCZYK Ludmiła Helena, LIPECKA-PŁOCHARSKA Beata, ZAWADZIŃSKI Mariusz Karol

KWW Marka Charzewskiego

CHARZEWSKI Marek, IGLIŃSKA Joanna Maria, ORZĘCKI Edward Władysław, PIĄTKOWSKA Bożena Helena, WOJDANOWSKI Grzegorz Bogdan, DE GUZMAN Katarzyna Zofia, CHEBA Iwona Katarzyna, WYSZYŃSKI Mateusz, JAJKOWSKI Marcin Piotr

OKRĘG NR 3

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

KLONOWSKI Tomasz, MAZUREK Tomasz Adam, PARTYKA Eliza, ŻOŁĄDECKI Mirosław Kazimierz, KUCZEWSKI Czesław Bronisław, HEIN-BAJŁO Jessica Ewa, KONWA Teresa, RABENDA Justyna Agata, TOMASZEWSKI Sławomir Piotr, HARASIMOWICZ Arkadiusz Piotr

KKW Koalicja Obywatelska

MARKOWSKI Jacek Kazimierz, SOBCZAK Małgorzata Anna, DYMEK Jarosław Tomasz, POŚPIECH Marek Paweł, LANGE Elżbieta Kazimiera, MRÓZ Marek Jacek, KIJEWSKI Marek Julian, KOLMAN Izabela, SZYMAŃSKA Małgorzata, SOBCZYŃSKI Leszek Grzegorz

KWW Pawła Dziwosza

KĘDZIERSKI Maciej Kamil, BARKOWSKA-OWSIANIK Emilia, SIWIAK Michał Adrian, DZIWOSZ Wiesław Kazimierz, LUKAS Anna Magdalena, KOZŁOWSKI Tomasz Paweł, JANOWICZ Patrycja, KARASIŃSKI Paweł, PIECHOTA Agnieszka, DOROBEK Marta

KWW Marka Charzewskiego

WILK Jan Tadeusz, KEŃSKA Krystyna, KRÓL Robert Andrzej, OSTROWSKA Halina Wiesława, PYSZ Bartosz Stanisław, PREDYGIER Agnieszka Helena, KASPERSKI Witold Adam, AUGUSTYNOWICZ Hanna Maria, ROMAN Sebastian, BARNAŚ Józef

Rada Powiatu Malborskiego

Do Rady Powiatu Malborskiego kandydatów będziemy wybierać w 2. okręgach wyborczych.

OKRĘG NR 1

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

RABENDA Radosław Tadeusz, GRYLAK Krzysztof, KLONOWSKA Ewa Katarzyna, SZPRENGEL Jadwiga, PRZEDWOJEWSKA Stanisława, ORŁOWSKI Janusz, OCHENKOWSKI Jan, KOPACKA Maria, SYCZ Leon, WIECZOREK Barbara, SZKUDLAREK Piotr Paweł, JASIŃSKI Mirosław

KWW LEWICA

DUDA Dariusz, OSTROWSKA Małgorzata Teresa, DĄBROWSKA Ewa Czesława, LESZCZYŃSKI Zdzisław Edmund, KORNACKI Wacław, DEMSKA Katarzyna, WARAKSA Patryk, ĆWIRKO-GODYCKA Rozalia Elżbieta, ORZĘCKI Tadeusz Adam, CHLEBOWSKI Karol Tadeusz, SAWICKA Barbara Anna, WRONA Andrzej Zbigniew

KKW Koalicja Obywatelska

SZWEDOWSKI Piotr Mirosław, KACPROWICZ Beata Maria, RYCHŁOWSKI Andrzej Sławomir, SKONIECZNY Jerzy Kazimierz, SADOWSKI Piotr Marian, JUSKO Bożena Zofia, ZIMA Mirosław Jan, RAŻEWSKI Maciej, HRYNIEWIECKA-FIEDOROWICZ Danuta Renata, PARAFINIUK Joanna Maria, NADOLSKA Emilia Bernadeta, CZAPLA Mirosław Jan

KWW RAZEM Dla Powiatu Malborskiego

TUŃSKA-JACKOWSKA Agnieszka Edyta, MĄCZKOWSKI Rafał Edward, TABOR Małgorzata, PIÓR Arkadiusz Michał, KOMASARA Piotr Paweł, OMAŃSKA Karolina, ROLEWSKA Aleksandra Karolina, PUCZKA Anna Teresa, KĘSKA Marta Małgorzata, WIETRZYKOWSKI Waldemar Adam, SZESZA Mariola Alicja, KAPUŚCIŃSKI Tomasz,

KWW Porozumienie Społeczno-Samorządowe

LAMKOWSKI Waldemar, SEIBERT Maria Dorota, MAŁYJ Andrzej Grzegorz, ZAWADZKA Jolanta, TARCZOŃ Anna Agnieszka, SKRZYPIEC Elżbieta, WORON Aleksandra Urszula, TOPOLSKI Piotr, OCZKOWSKA Dorota, GRATKIEWICZ Tomasz Ryszard, ŁUKOWSKI Ryszard, SYLWESTROWICZ Tadeusz Witold

OKRĘG NR 2

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

CYMAŃSKI Tadeusz, MARCZUK Lech Sławomir, KASYNA Janusz, WIECZOREK Jan Antoni, KARASEK Janina, KLONOWSKA Mariola Anna, SOCHACKA Emilia, PIETKIEWICZ Anna Patrycja, BORKOWSKI Zdzisław

KWW LEWICA

RUKAT Marek, SZYMULA Anita Agnieszka, GÓRAL Józef, ROJEWSKA-WEISE Ewa, LIPA Leszek Wiesław, KORYCKA Agnieszka Izabela, WOŚ Anna Elżbieta, BARAN Jerzy, SADOWSKA Ewa

KKW Koalicja Obywatelska

RAŻEWSKI Tomasz, SZCZYPIOR Jolanta Elżbieta, KWIATKOWSKI Marcin Maria, BILIŃSKI Tadeusz, KOCZOROWSKA-ŁĄCZNA Anna, STRĄK Władysław Franciszek, MOŹDZIERZ Małgorzata Izabela, DEMAKOWSKA Magdalena Henryka, SZAŁACH Wojciech

KWW RAZEM Dla Powiatu Malborskiego

OSIJEWSKI Krzysztof Przemysław, SZESZA Marcin Damian, SZYDŁOWSKI Sebastian, BELING Grzegorz Marcin, KŁOSIŃSKA Monika Irena, ZALEWSKA Małgorzata, STAHN Patrycja, KRENC Marlena, KONDYS Jerzy Marek

KWW Porozumienie Społeczno-Samorządowe

LORYŚ Wioleta Teresa, NOWAK Bartosz Kazimierz, ZAŁUCKI Włodzimierz, ZALEWSKA-BARANOWSKA Ewelina Anna, GROCHALA Zbigniew Wojciech, PŁAZA Marian, OLBRYK Wiesława Edyta, AZAREWICZ Hanna, ZIRRA Sławomir Marek


Kto powalczy o fotel Wójtów i Burmistrzów w Powiecie Malborskim?

W Gminie Wiejskiej Malbork jest jeden kandydat na Wójta – jest nim Wojciech Jan Łukasiewicz, któy dotychczas pełni funkcje zastępcy obecnego Wójta.

W Gminie Miłoradz o fotel Wójta powalczą: dotychczasowy włodarz Arkadiusz Skorek z KWW Razem Dla Gminy Miłoradz i Adam Różycki z KWW Wszyscy Możemy Więcej.

Ponownie o fotel Burmistrza Nowego Stawu powalczy Jerzy Szałach z KWW Jerzego Szałacha Dla Gminy.

W walce o fotel Wójta Gminy Stare Pole zmierzą się: dotychczasowy włodarz Marek Witold Szczypior z KKW Koalicja Obywatelska i Jarosław Szturmowski z KWW Jarosława Szturmowskiego.

W Gminie Lichnowy zmierzą się: dotychczasowy Wójt Gminy Jan Wojciech Michalski z KWW Zawsze Wśród Ludzi oraz Zbigniew Ryszard Rybicki z KWW Razem Dla Gminy Lichnowy,


 

Więcej szczegółów dotyczących kandydatów na stronie https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/kandydaci?region=220904

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ha ha ha.
Ha ha ha. 05.04.2024, 15:09
Malbork wolny od PISiego złodziejstwa !
olo
olo 05.04.2024, 13:38
Atak na koryto jest bardzo wielki kasa kasa kasa i władza
Mieszkaniec .
Mieszkaniec . 05.04.2024, 11:57
Pietkiewicz ,całe życie komuna i po ,a teraz pis ,ale kameleon .
opserwator
opserwator 05.04.2024, 11:26
Az tylu do malego korytka chyba sie pozra,oj bedzie sie dzialo.ciepla posadka 4lata w naszych kieszniach.
mnt
mnt 05.04.2024, 07:59
Sami głowacze. Starzy dalej do koryta (bo mają dobrze), młodzi (przeważnie rodzina bądź koledzy) aby się nachapać.
Po czynach Ich sądzcie- kto ze "starych" coś zrobił dla miasta?
Nowi też tacy będą jak widać.
Żałosne.
Szwagier pioter
Szwagier pioter 05.04.2024, 14:46 (odpowiedź do mnt)
Jak to kto. Etatowy członek!!
Htw
Htw 05.04.2024, 15:06 (odpowiedź do Szwagier pioter)
Członek?