Wydanie nr 108/2024, Środa 17.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Klara, Józef, Robert, Radociech, Anicet, Stefan, Izydora, Aniceta, Jakub, Innocenty
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Postawmy na Malbork – spotkanie kandydata na Burmistrza Miasta Pawła Dziwosza z mieszkańcami. Zobacz pełne nagranie wideo

Postawmy na Malbork – spotkanie kandydata na Burmistrza Miasta Pawła… fot. TvRegionalna24.pl
Kolejny kandydat na urząd Burmistrza Miasta Malborka spotkał się z mieszkańcami naszego miasta. Paweł Dziwosz zaprezentował swój program wyborczy i przedstawił kandydatów do Rady Miasta startujących z jego Komitetu Wyborczego.

W środę, 13 marca w sali konferencyjnej Szkoły Łacińskiej odbyło się spotkanie mieszkańców z kolejnym kandydatem, który chce powalczyć o fotel Burmistrza Miasta Malborka. Paweł Dziwosz, który w obecnej kadencji pełni funkcję Przewodniczącego Rady Miasta, nie tylko przedstawił swój program wyborczy i plany na zmianę wizerunku naszego miasta, ale również zaprezentował swoją drużynę – kandydatów na radnych z jego Komitetu Wyborczego.

 

Zapraszamy na pełne nagranie wideo z mieszkańcami Malborka.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
ONA
ONA 02.04.2024, 22:36
Dariusz Rowiński najlepszy kandydat, realizm+ rozsądek + nowe spojrzenie, oddam na niego mój głos
Piotr
Piotr 17.03.2024, 21:39
Przez 5 lat Radni Miasta Malborka, wśród nich trzech kandydatów na Burmistrza, nie zdążyli ustalić zasad, na jakich będą dyscyplinować radnych. Skoro nie wystarczyło motywacji i determinacji, to o czym rozmawiamy?
stary zgred .
stary zgred . 17.03.2024, 13:05
Wybory tłuste koty wyszły z nory ,nie nadaje się nawet na radnego .
olo
olo 16.03.2024, 17:09
Proponuję zostawić wszystkich trzech burmistrzów i radnych na kolejne 10 a może 20 lat zero zmian niech koryto będzie zawsze dla nich.....................
Malbork
Malbork 15.03.2024, 09:08
"Wszyscy powinniśmy tworzyć Malbork"
To co jako Radni stworzyliście? proszę Mieszkańcom wyjaśnić co takiego przez tyle lat zrobiliście, nie tylko Burmistrz, ale również RADA MIASTA.
Prosimy o konkretne wykonane realizacje jako miasto i cała rada, ponieważ Wam już my, jako mieszkańcy zaufaliśmy w poprzednich wyborach, wiec słuchamy... co zrobiliście?
mtw
mtw 15.03.2024, 07:43
Wskazane byłoby przedstawić konkrety z dotychczasowych kadencji.
Nawet przy sprzedaży i późniejszym referendum wśród mieszkańców - fumel.
Generalnie obserwując wszystkich kandydatów -załamka.
M
M 14.03.2024, 20:59
Najlepiej to ja proponuję zająć się najpierw Malborkiem. Skoro przez tyle lat jako Radny a mało tego i Przewodniczący Rady Miasta mało udało się zdziałać, poza ciągłym krytykowaniem i walką z burmistrzem to co nagle może się zmienić? O jakiej współpracy mowa skoro nawet kilka osób, które zasiada w Radzie Miasta nie potrafi się dogadać.
Gminę proponuje zostawić w spokoju, nie bez powodu większość ucieka z miasta do gmin, tam jest większy spokój i kultura, nie psujcie jeszcze i tego, nie uszczęśliwiajcie ludzi na silę, skoro ktoś chce mieszkać w mieście to mieszka, jak nie to wyprowadza się na wieś, widzicie dobra kondycje gmin i zacieracie ręce, to, że jesteście w czarnej d... i zadłużeni po pas to jest Wasza wina, nie tylko burmistrza, jako Radni macie ogromny wpływ na los Miasta. Więc teraz na łatwiznę, połączyć się z gminą, trochę wysiłku, macie co naprawiać w mieście.
M.
M. 16.03.2024, 14:54 (odpowiedź do M)
Niestety to prawda.Przewodniczący Rady Miasta przez całą kadencję zajmował się prawie wyłącznie krytykowaniem decyzji Burmistrza Miasta. Sam od siebie nic ciekawego nie zaproponował i nie zrealizował. I teraz chce być Burmistrzem?
Z gminy
Z gminy 15.03.2024, 08:12 (odpowiedź do M)
Trzeba popsuć coś jeszcze - miasto to za mało.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.03.2024, 20:46
I wszystko jasne dlaczego byl na spotkaniu kandydata na burmistrza Rowińskiego.
Coś punkty dziwnie bardzo podobne to swojego kontrkandydata... przypadek?!
M.
M. 14.03.2024, 17:29
Nie wierzę w ,,bezpartyjność" tego kandydata.Gładko mówi same ogólniki i opIera swoją kampanię wyborczą prawie wyłącznie na krytyce obecnego włodarza miasta.Generalnie-słabo (zwłaszcza jak na Przewodniczącego Rady Miasta).