Wydanie nr 112/2024, Niedziela 21.04.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Feliks, Addar, Anzelm, Drogomił, Apollo, Apollina, Bartosz, Konrad
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Kiedy skończony zostanie centralny plac zabaw?

Malbork. Kiedy skończony zostanie centralny plac zabaw? fot. TvMalbork.pl
Pierwotnie centralny plac zabaw przy ul. Parkowej w Malborku miał zostać oddany do użytku już w maju tego roku. Niestety, wykonawca nie wywiązał się z umowy, którą następnie magistrat wypowiedział. Co dalej z tą inwestycją? Kiedy dzieci będą mogły w końcu korzystać z placu zabaw?

Nie wiadomo, kiedy skończy się budowa centralnego placu zabaw przy ul. Parkowej w Malborku. Przypomnijmy, że magistrat wypowiedział umowę wykonawcy, który nie wywiązał się z jej warunków. Plac zabaw miał być oddany do użytku w maju tego roku. Po ogłoszeniu nowego przetargu, zgłosiła się tylko jedna firma, która zaoferowała dwukrotnie więcej, niż Urząd planował wydać na dokończenie tej inwestycji. Teraz należy czekać na decyzję włodarzy. Czy zdecydują się na wydanie prawie 6 mln zł, czy jednak po raz kolejny ogłoszą przetarg z nadzieją, że jednak znajdzie się firma, która wykona tę inwestycje za mniejszą kwotę?

Usytuowany niedaleko Baszty Maślankowej plac zabaw będzie zajmował powierzchnię ponad 20 tys. metrów kwadratowych. W ramach inwestycji ma powstać m.in. tor rowerowy, tor wodny, punkt widokowy, labirynt z zieleni czy zabawki edukacyjne. Wykonana zostanie również instalacja wodociągowa z przyłączem oraz instalacja oświetlenia placu, a także ciągi piesze, place o nawierzchni syntetycznej i mineralnej.

A jak obecnie wygląda plac budowy możecie zobaczyć z lotu naszego drona.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2024 komentarze zostały wyłączone.