Wydanie nr 275/2024, Wtorek 1.10.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Cieszysław, Benigna, Danuta, Jan, Małobąd, Remigiusz, Igor
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Blacharz Smochodowy/ Pomocnik Blacharza Samochodowego

Dołącz do nas !

Serwis Fox Car zatrudni Blacharza/ Pomocnika Blacharza Samochodowego

Miejsce pracy: Tczew ul. Malinowska 11

Zakres obowiązków:

-Montaż i demontaż elementów nadwozia

-Weryfikacja uszkodzonych elementów do naprawy

-Pasowanie elementów poszyć nadwozia

Od Kandydatów oczekujemy :

-Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku Pomocnik Blacharza/Zbrojarz

-Gotowość do pracy

- Zaangażowanie

- Staranność i sumienność

Oferujemy :

- Zatrudnienie na umowę o pracę

- Pracę od zaraz

- Atrakcyjne wynagrodzenie

-Terminowe wynagrodzenie

-Praca na najwyższej jakości materiałach

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV lub kontaktu telefonicznego.

W przypadku wysłania aplikacji w formie CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły