Wydanie nr 170/2024, Wtorek 18.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. Za nami Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy.

Powiat sztumski. Za nami Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym –… fot. KPP Sztum
Policjanci ze sztumskiej drogówki przeprowadzili eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym. Podczas konkursu wyłoniono dwie drużyny, które przeszły do finału turnieju okręgowego.

W Zespole Szkół w Czerninie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym z udziałem uczniów szkół podstawowych z całego powiatu sztumskiego. Każda drużyna składała się z czterech osób.

- „Rozgrywki rozpoczęły się testem ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie uczestnicy pokonali na rowerze tor przeszkód. Nad całym sprawnym przebiegiem turnieju czuwali policjanci sztumskiej komendy” - informuje asp. szt. Karolina Kosmowska, oficer prasowy KPP w Sztumie.

Turniej wyłonił zwycięską drużynę młodszej grupy wiekowej z Zespołu Szkół w Czerninie oraz starszą grupę z Zespołu Szkół Szkolno - Przedszkolnych w Waplewie Wielkim.

- „Drużyny odebrały dyplomy i upominki, a zwycięzcy awansowali do kolejnego etapu – wojewódzkiego” - dodaje policjantka.

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.