Wydanie nr 52/2024, Środa 21.02.2024
imieniny: pokaż (3 imiona)Eleonora, Piotr, Gumbert
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Andre gwiazdą 32. Finału WOŚP w Miłoradzu. Wideo i zdjęcia

Andre gwiazdą 32. Finału WOŚP w Miłoradzu. Wideo i zdjęcia fot. TvRegionalna24.pl
Mimo rozpoczętych ferii zimowych, wielu mieszkańców gminy Miłoradz zdecydowało się spędzić niedzielne popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, by wspólnie wziąć udział w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak na razie na koncie Sztabu znalazło się ponad 20 tys. zł, a to jeszcze nie koniec!

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 28 stycznia od wczesnych godzin porannych na terenie gminy Miłoradz trwała kwesta z udziałem wolontariuszy, a w godzinach popołudniowych w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu odbył się Finał WOŚP. Na tłumnie przybyłych mieszkańców czekało wiele atrakcji, m.in. licytacje, kawiarenka, lokalne przysmaki, loteria fantowa, występy dzieci i młodzieży oraz koncert gości specjalnych, którym byli: Andre i Pares.

Imprezę poprowadzili: DJ Moroz, DJ Marmax i DJ Punio.

Dzięki wsparciu Ochotniczej Straży Pożarnej przed budynkiem odbyło się plenerowe ognisko z kiełbaskami. W wydarzeniu uczestniczyli również ratownicy medyczni z MonBlue.

Niedzielny Finał zorganizowany został przy współpracy Zespołu Szkół i Przedszkola oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

Na razie na koncie miłoradzkiego Sztabu jest ponad 20 tys. zł, jednak licytacje nadal jeszcze trwają i kwota ta z pewnością będzie wkrótce jeszcze wyższa.

O szczegółach niedzielnego wydarzenia opowiedzą w materiale wideo: wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz dyrektor GOKiS Marcin Szesza.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.