Wydanie nr 57/2024, Poniedziałek 26.02.2024
imieniny: pokaż (5 imion)Aleksander, Dionizy, Mirosław, Klaudian, Gerlinda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. Mieli przy sobie amfetaminę – mężczyznom grozi do 3 lata więzienia.

  • Wydanie nr 57/2024
  • 6 listopada 2023, 14:39
  • KPP Sztum
  • Na sygnale
Powiat sztumski. Mieli przy sobie amfetaminę – mężczyznom grozi do… fot. KPP Sztum
W miniony weekend policjanci patrolu sztumskiej jednostki zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy - jak się później okazało, mieli przy sobie narkotyki. Mężczyźni trafili do policyjnej celi. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem.

W piątek, 3 listopada policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sztumie patrolując ulice miasta zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu zaczął zachowywać się nerwowo i nagle zmienił kierunek drogi. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować 30-latka.

- „W trakcie legitymowania, mężczyznę poddano kontroli osobistej, w trakcie której znaleziono przy nim biały proszek. Badanie narkotestem potwierdziło, że biały proszek to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany” - informuje asp. szt. Karolina Kosmowska, oficer prasowy KPP w Sztumie.

Z kolei w sobotę, 4 listopada mundurowi zauważyli mężczyznę, który - z posiadanych informacji - może posiadać przy sobie narkotyki.

- „42-latka wylegitymowano oraz poddano kontroli osobistej, w trakcie której znaleziono przy nim woreczek z białym proszkiem. Badanie narkotestem potwierdziło, że biały proszek to amfetamina. 42-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi” - dodaje policjantka.

O dalszym losie zatrzymanych mężczyzn zadecyduje teraz sąd. Za popełnione przestępstwo mieszkańcom powiatu sztumskiego grozi kara do 3 lat więzienia.

KPP Sztum
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.