Wydanie nr 150/2024, Środa 29.05.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Maksymina, Teodor, Bogusława, Maksymin, Ermentruda, Urszula, Rajmunda, Magdalena, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Uczniowie Technikum nr 3 w gronie najlepszych w województwie pomorskim.

Malbork. Uczniowie Technikum nr 3 w gronie najlepszych w województwie… fot. Technikum nr 3 w Malborku
Pięcioro uczniów z Technikum nr 3 w Malborku znalazło się w gronie najlepszych uczniów szkół zawodowych województwa pomorskiego.

W piątek, 8 września Departament Edukacji i Sportu przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego opublikował ranking proponowanych uczniów, wyróżnionych Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego na rok szkolny 2023/2024. Wśród wyróżnionych znalazło się pięcioro uczniów Technikum nr 3 w Malborku: Weronika Marek kl. 4AH – technik ekonomista, Hubert Janicki kl. 4AH – technik hotelarstwa, Kamil Kot kl. 5ARp – technik ekonomista, Julia Kaczmarczyk kl. 5ARp – technik rachunkowości i Jakub Filipkowski kl. 5ARp – technik rachunkowości.

Komisja Stypendialna doceniła nie tylko wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych kandydatów do stypendium (średnia ocen co najmniej 5,40), ale także ich osiągnięcia w turniejach, olimpiadach i konkursach zawodowych oraz dodatkową formę aktywności zawodowej w postaci zrealizowanej praktyki lub stażu zawodowego w ramach projektu pn. „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”.

- „Serdeczne gratulacje dla wyróżnionych uczniów oraz nauczycieli, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Zachęcamy wszystkich uczniów do tego, aby dawali z siebie jak najwięcej i dbali o swój rozwój oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego od najwcześniejszych momentów edukacji zawodowej” - podsumowuje sukces swoich uczniów szkoła.


 

 

Zdjęcie: Technikum nr 3 w Malborku

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.