Wydanie nr 273/2023, Sobota 30.09.2023
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Podopieczni SORW wrócili z wycieczki po malowniczej Grecji.

Malbork. Podopieczni SORW wrócili z wycieczki po malowniczej Grecji. fot. Akademia Nauczania
Dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Malborku oraz Kozlu Rudos Saules mokykla z Litwy wróciły z pięciodniowego wyjazdu do Grecji, którego koordynatorem była Akademia Nauczania z Malborka.

W ramach projektu Erasmus+, którego koordynatorem jest Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego (Akademia Nauczania), w dniach 15-19 maja dzieci i młodzież z SORW w Malborku oraz Kozlu Rudos Saules mokykla z Litwy przebywali w miejscowości Chania na greckiej wyspie Kreta, gdzie mieli możliwość rozwijać się, doświadczać i integrować z dziećmi z innych krajów. Dla wielu z nich sam lot samolotem był wielkim przeżyciem. Wszystko dzięki projektowi „I can do it”.

- „Najpierw podopieczni odwiedzili szkołę naszego partnera w E.E.E.E.K. Chania. Tam mieli możliwość uczestniczenia w ciekawych warsztatach i skosztowania tradycyjnych potraw. Odwiedzili także Port Wenecki i ogród botaniczny oraz odbyli spacer po klifie. W campingu, w którym mieszkali, też czekało na nich dużo atrakcji, w tym uwielbiane przez wszystkich karaoke” - informuje Akademia Nauczania w Malborku. - Na koniec dzieci i młodzież odbyły wspaniały trening kajakowy! Radości było co nie miara! To był wspaniały, aktywny czas pełen nowych doświadczeń i wrażeń! Ta podróż na pewno długo zostanie w pamięci i wspomnieniach wszystkich dzieci!”


 

 

 

Zdjęcia: Akademia Nauczania w Malborku

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hyde park


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.