Wydanie nr 174/2024, Sobota 22.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina, Achacjusz, Innocenty, Tomasz, Alban
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Sukces uczniów Technikum nr 3 w ogólnopolskim konkursie.

Malbork. Sukces uczniów Technikum nr 3 w ogólnopolskim konkursie. fot. Technikum nr 3 w Malborku
Do finału ogólnopolskiego konkursu „Wiem na bank – indeks na WZiE” zakwalifikowało się troje uczniów Technikum nr 3 w Malborku. Maria Mitlewska, uczennica klasy 3AH zajęła trzecie miejsce w konkursie, a wyróżnienie otrzymała jej koleżanka z klasy Małgorzata Kobus.

W dniach 13-14 kwietnia odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu „Wiem na bank – indeks na WZiE”, organizowany przez Politechnikę Gdańską oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. Do finału zakwalifikowało się 10 uczestników, z czego 3 uczniów Technikum nr 3 w Malborku zaprezentowało swoje pomysły biznesowe przed komisją.

- „Należy dodać, że w pierwszym etapie uczniowie z całej Polski rozwiązywali test wiedzy ekonomicznej, z czego do finału kwalifikowało się tylko 10 uczniów – w tym troje z naszej szkoły – Maria Mitlewska z klasy 3AH, Małgorzata Kobus z klasy 3AH oraz Robert Ozga  z klasy 4AR” - informuje Technikum nr 3 w Malborku. - „Po zakwalifikowaniu do finału należało przygotować projekt dowolnego przedsięwzięcia. Marysia zajęła się  fotografią, Gosia food truckiem a Robert siłownią”.

Komisja przyznała trzecie miejsce dla Marii Mitlewskiej z klasy 3AH oraz wyróżnienie za wysoką punktację dla Małgorzaty Kobus z tej samej klasy.

Opiekunem konkursu była Magdalena Demakowska.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.