Wydanie nr 174/2024, Sobota 22.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina, Achacjusz, Innocenty, Tomasz, Alban
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. Pomóżmy wygrać OSP Szropy w konkursie na najładniejszą naszywkę.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szropach biorą udział w konkursie na najładniejszą naszywkę. Przeszli do kolejnego etapu, jednak – aby wygrać konkurs – muszą zdobyć najwięcej głosów w trwającym głosowaniu. Pomożemy im wygrać?

Do jednostek straży pożarnych na terenie całego kraju trafiają pojazdy produkowane przez firmę Szczęśniak Pojazdy Specjalne. Obowiązuje niepisana tradycja, że każda jednostka, która zakupi w tej firmie samochód – zostawia na pamiątką swoją naszywkę. W ten sposób narodził się pomysł na konkurs na najładniejszą naszywkę.

Tym razem w konkursie znaleźli się druhowie z OSP Szropy. Spośród kilku naszywek, głosujący wybierają najładniejszą i na nią oddają swój głos. Jak to zrobić?

Wystarczy wejść na https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02tgcqKwMwHaneAVCVhWMKfHfU9CB842c9s4fFWQfBrHvjmRtd2s73EM1CoYLRy3dMl&id=100064130228801 i w komentarzu napisać, która naszywka nam się podoba. W ten sposób możemy pomóc druhom ze Szrop wygrać nagrodę niespodziankę. Pomożecie?

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.