Wydanie nr 174/2024, Sobota 22.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina, Achacjusz, Innocenty, Tomasz, Alban
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. Ruszyły zapisy do Żuławskiego Wielkanocnego Biegi i Marszu NW.

Gmina Miłoradz. Ruszyły zapisy do Żuławskiego Wielkanocnego Biegi… fot. Archiwum TvRegionalna24.pl
Już w kwietniu na terenie Jeziornej Osady w Gnojewie odbędzie się 3. edycja „Żuławskiego Wielkanocnego Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego”. Właśnie ruszyły zapisy.

W sobotę, 1 kwietnia br. na terenie kompleksu Jeziorna Osada w Gnojewie odbędzie się impreza sportowa pt. „III Żuławski Wielkanocny Bieg i Marsz Nordic Walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego”. Biegacze i maszerzy będą mieli możliwość pokonania dystansu 5 km po malowniczej trasie wokół jeziora i żuławskich pól. Organizatorami wydarzenia są Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu oraz UKS Pallotti Litawa w partnerstwie z firmą „Valdano”, zajmującą się profesjonalną organizacją imprez sportowych.

Regulamin imprezy, zapisy oraz opłaty startowe - www.zapisysportowe.pl/zwbimnw/

- „Wydarzeniami towarzyszącymi będą m.in mecz młodzieżowej przyjaźni Polska-Ukraina, pokazowy trening akademii piłkarskiej dla maluchów z udziałem dzieci w wieku 2+ i ich rodziców, który poprowadzi znany piłkarz Zenon Małek” - informuje gmina Miłoradz. - „Na fanów aktywnego spędzania czasu wolnego czekać będzie również darmowy wstęp na lodowisko (opłata tylko za wypożyczenie łyżew). Dla uczestników i kibiców przygotowany zostanie również mały jarmark wielkanocny, gdzie każdy chętny będzie miał możliwość nabycia palm wielkanocnych, stroików świątecznych oraz różnych przysmaków”.

Sportowe święto w gminie Miłoradz zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz Starosty Malborskiego Mirosława Czapli.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.