Wydanie nr 38/2023, Wtorek 7.02.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Ryszard, Teodor, Partenia, Parteniusz, Rozalia, Romeusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. To było magiczne Świąteczne Spotkanie Mieszkańców. Wideo i zdjęcia

Gmina Miłoradz. To było magiczne Świąteczne Spotkanie Mieszkańców.… fot. TvRegionalna24.pl
Jak co roku, na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu odbyło się Świąteczne Spotkanie Mieszkańców. Na uczestników czekało moc atrakcji – m.in. rozgrzewająca czekolada, kiełbaska z ogniska i występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminy Miłoradz.

W niedzielę, 4 grudnia br. mieszkańcy nie zawiedli i tym razem pojawili się tłumnie na terenie rekreacyjnym w Miłoradzu na corocznym Świątecznym Spotkaniu Mieszkańców. Na uczestników czekało moc atrakcji. Organizatorzy przygotowali ciepły poczęstunek, można było skosztować rozgrzewającej czekolady, grzańca, świątecznego barszczu i pasztecików. Wszyscy goście otrzymali również mikołajowe czapy z logo gminy.

Chętni mogli ogrzać się przy ognisku, upiec sobie kiełbaskę, a także oklaskiwać występy dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu oraz Szkoły Podstawowej w Kończewicach. Gośćmi specjalnymi byli z kolei soliści ze studia edukacji muzycznej "Nutka" którzy zaśpiewali dla wszystkich piosenki o tematyce świątecznej.

Życzenia dla mieszkańców złożyli wójt gminy Arkadiusz Skorek, Przewodniczący Rady Gminy Tomasz Żuchowski, dyrektor GOKiS Marcin Szesza, a także przedstawiciel sponsora firmy Polnergia S.A Adrian Detmer.

Największą atrakcją dla najmłodszych były odwiedziny św. Mikołaja, który wraz ze Śnieżynkami rozdał maluchom kilkaset paczek ze słodyczami.

Organizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu.

 

Zapraszamy na materiał wideo z tego wydarzenia.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.