Wydanie nr 57/2024, Poniedziałek 26.02.2024
imieniny: pokaż (5 imion)Aleksander, Dionizy, Mirosław, Klaudian, Gerlinda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Bezpłatna komunikacja miejska i więcej płatnych parkingów? Konsultacje społeczne w Urzędzie Miasta.

W środę w malborskim magistracie odbyło się spotkanie w sprawie rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania na terenie miasta oraz wprowadzenia bezpłatnych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na terenie miasta Malborka.

W konsultacjach społecznych, które odbyły się w środę, 11 maja 2022 w Urzędzie Miasta Malborka wzięli udział przedstawiciele władz miejskich, radni, przedsiębiorcy oraz mieszkańcy.

Temat bezpłatnej komunikacji miejskiej wzbudza wśród wielu skrajne emocje, jednak zostanie rozstrzygnięty już na najbliższej sesji Rady Miasta Malborka, która odbędzie się w przyszłym tygodniu, 20 maja. Mimo zapewnień Burmistrza i jego Zastępcy, że miasto jest gotowe na tę zmianę, to niektórzy radni wyrażali swoje wahanie w sprawie głosowania w tej sprawie.

Emocje wzbudził również temat rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania na terenie Malborka. Zarówno radni, jak i mieszkańcy oraz przedsiębiorcy przedstawiali swoje pomysły i propozycje związane z tym tematem. Jakie? Dowiecie się z relacji ze spotkania.

 

Zapraszamy na pełne nagranie wideo z konsultacji społecznych.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
......
...... 15.05.2022, 16:49
Odpowiedz do wszystkich bardzo dobry pomysł ziarnko do ziarnka każdy grosz się liczy żeby było więcej takich pomysłów i żeby nie był to tylko chwyt jak to często bywa w polityce przed wyborami.
Mlody
Mlody 14.05.2022, 09:57
I co radni burmistrz barnaś ich stać na parkingi płatne.Prawda?
Jan
Jan 14.05.2022, 17:18 (odpowiedź do Mlody)
Co to za bełkot.
Koń Polski
Koń Polski 14.05.2022, 14:47 (odpowiedź do Mlody)
Mnie też.