Wydanie nr 292/2021, Wtorek 19.10.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W Miłoradzu i Kończewicach odbyły się wakacyjne pikniki Family Day. [zdjęcia]

W Miłoradzu i Kończewicach odbyły się wakacyjne pikniki Family Day. [zdjęcia] fot. GOKiS Miłoradz
Bezpłatne dmuchane zamki, trampoliny, giga klocki, szereg animacji dla najmłodszych, program artystyczny w wykonaniu klauna i iluzjonisty, konkursy z nagrodami, wizyta Binga oraz darmowe lody dla wszystkich to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na mieszkańców gminy i okolicznych miejscowości podczas pikników rodzinnych Family Day, które odbyły się w pierwszym tygodniu wakacji w Miłoradzu i Kończewicach. Dopisała pogoda i uczestnicy.

 

Chętni mogli skorzystać m.in z bogatej oferty gastronomicznej przygotowanej przez sołectwo Kończewice, a także uzyskać porady ekspertów w zakresie ochrony środowiska, recyklingu, odnawialnych źródeł energii i dowiedzieć się jak zdobyć dofinansowanie na montaż paneli fotowoltaicznych. W trakcie obu pikników przeprowadzono również sprzedaż domowych wypieków, a dochód z akcji przeznaczono na pomoc w leczeniu 37-letniej Anity z Miłoradza, zmagającej się z poważnym nowotworem.

- „Organizatorem przedsięwzięć był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu, a partnerem wydarzeń Stowarzyszenie Młodzi dla Żuław” - informuje Marcin Szesza, dyrektor GOKiS. - „Dziękujemy za pomoc logistyczną w realizacji pikników Gminnemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Miłoradzu oraz Szkole Podstawowej w Kończewicach”.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: GOKiS Miłoradz

 

GOKiS Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.