Wydanie nr 203/2024, Niedziela 21.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rolniku, weź udział w konkursie - „Kto pierwszy, ten lepszy”.

  • Wydanie nr 203/2024
  • 29 pażdziernika 2020, 11:56
  • UG Malbork
  • Wiadomości
Rolniku, weź udział w konkursie - „Kto pierwszy, ten lepszy”. fot. UG Malbork
Do końca Powszechnego Spisu Rolnego 2020 pozostał jeszcze miesiąc, ale nie warto zwlekać tak długo. Dlaczego? Bo „Kto pierwszy, ten lepszy”. To kolejny konkurs, w którym rolnicy dzięki nie odkładaniu obowiązku na później, mogą coś wygrać.

 

Organizatorem konkursu pn. „Kto pierwszy, ten lepszy” jest Urząd Statystyczny w Gdańsku. Zasady konkursu są proste - wygrają rolnicy z gmin, które w okresie 29 października br. - 13 listopada br. odnotują najwyższy przyrost wskaźnika kompletności (wszystkimi metodami łącznie – przez Internet, telefonicznie, w czasie wywiadu bezpośredniego z rachmistrzem). Żeby było sprawiedliwie, gminy zostały podzielone na trzy kategorie – takie, które mają do 99 gospodarstw rolnych, 100 - 499 oraz 500 i więcej. Zwycięskie gminy otrzymają drobne upominki, które będą do odbioru w urzędzie gminy przez rolników, którzy się spisali – do wyczerpania puli. Nie martwcie się – jest ich bardzo dużo! Są to m.in. torby składane, ręczniki szybkoschnące, zawieszki zapachowe, saszetki z herbatą, długopisy do ekranów, kamizelki odblaskowe, frisbee, latarki, a także t-shirty. Dodatkowo zwycięskim gminom Urząd Statystyczny w Gdańsku przekaże dyski przenośne 1TB i powerbanki, które przeznaczone są dla najbardziej zaangażowanych w prace spisowe pracowników gminy (według uznania Gminnego Komisarza Spisowego).


 

 

 

Regulamin Konkursu PSR „Kto pierwszy, ten lepszy!”.

1. Organizatorem Konkursu PSR „Kto pierwszy, ten lepszy!” (zwanego dalej Konkursem) jest Urząd Statystyczny w Gdańsku (zwany dalej Organizatorem).

2. Konkurs przeprowadzany jest na podstawie niniejszego dokumentu (zwanego dalej regulaminem).

3. Konkurs trwa od 29 października do 15 listopada 2020 r., a udział w nim jest bezpłatny.

4. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców gmin województwa pomorskiego.

5. Celem Konkursu jest promocja Powszechnego Spisu Rolnego 2020 oraz zachęcenie rolników do szybkiego spełnienia obowiązku spisowego.

6. Nagrody otrzyma gmina z każdej kategorii z najwyższym przyrostem wskaźnika kompletności w okresie od 29 października do 15 listopada 2020 r. Kategorie gmin są trzy: gminy z liczbą gospodarstw rolnych powyżej 500, gminy z liczbą gospodarstw od 100 do 499 oraz gminy z liczbą gospodarstw poniżej 100.

7. Zwycięskie gminy otrzymają drobne upominki, które będą do odbioru w urzędzie gminy przez rolników, którzy się spisali – do wyczerpania puli. Są to m.in. torby składane, ręczniki szybkoschnące, zawieszki zapachowe, saszetki z herbatą, długopisy do ekranów, kamizelki odblaskowe, frisbee, latarki, t-shirty.  

8. Nagrody zostaną przekazane urzędom gmin w terminie uzgodnionym pomiędzy przedstawicielem urzędu gminy a Organizatorem – termin ten zostanie upubliczniony w momencie ogłoszenia wyników w mediach społecznościowych Organizatora oraz na jego stronie internetowej.

9. We wszystkich sprawach związanych z Konkursem można kontaktować się z Organizatorem, za pośrednictwem poczty elektronicznej: SekretariatUSGDK@stat.gov.pl.

10. Organizator zastrzega sobie prawo przesunięcia, przedłużenia lub przerwania konkursu z ważnych przyczyn.

11. We wszystkich sprawach dotyczących przebiegu konkursu, nieprzewidzianych niniejszym regulaminem, jak i w  zakresie interpretacji jego zapisów, głos rozstrzygający należy do Organizatora.

 

 

 

 

Informacja: Urząd Gminy Malbork

UG Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.