Wydanie nr 166/2024, Piątek 14.06.2024
imieniny: pokaż (4 imiona)Walerian, Justyn, Eliza, Ninogniew
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wszystko o kobietach, wszystko o mężczyznach czyli Żuławski Ludowy Dzień Kobiet.

Wszystko o kobietach, wszystko o mężczyznach czyli Żuławski Ludowy… fot. Bartosz Nowak
W dniu 08.03.2020 roku został zorganizowany Żuławski Ludowy Dzień Kobiet. Panie zostały zaproszone do Teatru im. Alekasndra Seweruka na spektakl pt, „Wszystko o kobietach, wszystko o mężczyznach”.

Wyjazdy organizowany po raz kolejny przez kol. Bartosza Nowak z okazji Dnia Kobiet i staje się powoli już tradycją. W tym roku uczestniczyło ponad 235 osób. A zapisanych i wykupionych biletów było ponad 240.

 

Jak co roku panowie z Polskiego Stronnictwa Ludowego z Powiatu Malborskiego, zapewniają dojazd, kwiatka, bon do salonu piękności Beauty Room oraz upominki. Gościnnie przybył i złożył życzenia dla Pań z okazji dnia kobiet, kol. Zbigniew Ziejewski. Poseł na sejm z okręgu Elbląskiego.

 

Panie poszkodowane w tegorocznych pożarach z miejscowości Cisy i Stogi. Zostały im ufundowany darmowy wyjazd na tegoroczny spektakl do teatru.

 

W tym rok również chcieli byśmy podziękować naszym sponsorom, którzy włączyli się w Żuławski Ludowy Dzień Kobiet. A byli nim: Bank Spółdzielczy w Malborku, firma Mal-Past oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „Maluta” z Nowego Dworu Gdańskiego.

 

Cieszy mnie jako organizatora, że mamy coraz większą liczbę pań, które chcą jechać i świętować z nami Żuławski Ludowy Dzień Kobiet.- kom. Bartosz Nowak

Bartosz Nowak
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas cieszy


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Miszkaniec Gm. Malbork
Miszkaniec Gm. Malbork 10.03.2020, 08:22
Świetna inicjatywa, GRATULACJE , że włodarze gminy nie umieją się nawet postarać tylko tak na odwal robią.