Wydanie nr 277/2022, Wtorek 4.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Dalwin, Franciszek, Konrad, Konrada, Dalewin
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ferie 2019: Warsztaty artystyczne, wyjazdy do kina - zobacz jakie atrakcje przygotował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu

Ferie 2019: Warsztaty artystyczne, wyjazdy do kina - zobacz jakie atrakcje przygotował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu fot. Facebook Gmina Miłoradz
Z okazji nadchodzących ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do uczestnictwa w wielu ciekawych wydarzeniach integrujących dzieci, młodzież, a także dorosłych mieszkańców.

 W programie ferii z GOKIS znalazły się m.in. warsztaty artystyczne, muzyczne, instrumentalne, kulinarne oraz fotograficzne. Zaplanowano również wyjazdy do kina, na lodowisko, kręgle, a także do Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopys World. W planach jest również kulig z konnym zaprzęgiem, zakończony biesiadą przy ognisku oraz bale karnawałowe dla najmłodszych mieszkańców gminy.

W ferie nie zabraknie także atrakcji dla sympatyków aktywności sportowych. W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku zaplanowano lekkoatletyczny turniej multimedialny, a tydzień później odbędzie się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta gminy Miłoradz.

Nowością będą zajęcia integracyjne w ramach tzw. podróży w wirtualną rzeczywistość. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Kreatywne Kończewice zaprosimy mieszkańców do zabawy z użyciem konsoli PS 4 i Google VR dzięki, której przeniesiemy uczestników do innej rzeczywistości, będziemy zwiedzać podwodny świat, zobaczymy stworzenia żyjące na dnie oceanu. Dla odważniejszych proponujemy spotkanie z rekinami, ponadto każdy stanie przed szansą wcielenia się w kierowcę samochodu wyścigowego czy w rolę kowboja na strzelnicy – mówi Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu. Realizacja tej atrakcji będzie możliwa dzięki wsparciu Pana Przemysława Pawlika. 
 

Na zakończenie ferii odbędą się również ogniska z poczęstunkiem, a także szereg gier i zabaw sportowych w plenerze.

Zapisy na poszczególne wydarzenia prowadzone są przez pracowników GOKIS we wszystkich świetlicach wiejskich na terenie gminy, gdzie można uzyskać wszystkie szczegółowe informacje dot. planowanych wydarzeń.

Info i foto: Facebook Gmina Miłoradz

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.