Wydanie nr 267/2023, Niedziela 24.09.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Sztutowo : Uwaga śmieciarze!

Gmina Sztutowo : Uwaga śmieciarze! fot. sztutowo.pl
Uwaga śmieciarze! W nocy z 15.05 na 16.05 jakiś „mądrala” wyrzucił na osiedlu przy ul. Zalewowej stare telewizory. Żeby było fajniej i więcej frajdy to telewizory zostały potłuczone. Wyrzucający stwierdził, iż w mniejszych kawałkach szybciej „w cudowny sposób znikną” .

Teraz gmina likwidując nielegalne wysypisko zapłaci za utylizację około 1 200 zł.

Uwaga Śmieciarzu - za twoje telewizory zapłacimy wszyscy i jeśli jesteś mieszkańcem naszej gminy to ty również dlatego, że  „Gmina – jest podstawową i zarazem najmniejszą jednostką samorządu terytorialnego.  W swoich granicach zrzesza  ona wszystkich mieszkańców i wykonuje zadania z zakresu administracji. To znaczy, że wszyscy mieszkańcy danej gminy z mocy prawa tworzą zrzeszenie posiadające osobowość prawną i wypełniające zadania administracyjne”.

Następny śmieciarz „mądrala” zaniósł worek śmieci na zejście nr 49 w Kątach Rybackich. W ostatnim czasie pogoda nas dopieściła i było bardzo ciepło, więc nasz „mądrala” w znoju i pocie wędrował przez las taszcząc ze sobą worek śmieci aby „nakarmić” leśną zwierzynę, taki trochę „Święty Mikołaj”. Nasz „mądrala” pomylił pory roku – dokarmianie zwierząt odbywa się zimą   marchewką, owocami, a nie latem – śmieciami.

Pozdrowienia dla wszystkich „mądrali” .

Renata Głąb

Sekretarz Gminy

 

 

 

 

 

 

Info i foto : sztutowo.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
jasio śmietanka
jasio śmietanka 16.05.2018, 19:57
Ktoś te tv ładnie wybebeszył z elementów do przetopu lub na części. Rok temu niedaleko osiedla na skwerku też leżało kilka niekompletnych tv. Może w okolicy ktoś kolekcjonował ten szmelc, albo miał zakład w którym naprawiał tv i rtv i pozbył się problemu.
Radek
Radek 16.05.2018, 19:39
Co za hu....je
widz
widz 16.05.2018, 19:32
Na bank jakiś ośrodek wymieniał tv
Cvc
Cvc 16.05.2018, 16:34
Sami sobie winni jesteście. Więcej okazji dla robienia wałów na turystach twórzcie. Wyraźnie widać, że jakiś pensjonat stare telewizory wymienił.