Wydanie nr 91/2025, Wtorek 1.04.2025
imieniny: pokaż (8 imion)Hugo, Zbigniew, Grażyna, Meliton, Teodora, Katarzyna, Tolisław, Jakubina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Izbiska: Zbiórka pieniędzy dla pogorzelców. - 02.11.2017

Izbiska: Zbiórka pieniędzy dla pogorzelców. - 02.11.2017 fot. Mateusz Grabowski/ KP PSP NDG
Wczorajszy pożar w Gminie Stegna, w miejscowości Izbiska strawił stary dom podcieniowy. Stary podcień tego domu zawalił się w maju tego roku.

Państwo Leszczyńscy, którzy wtedy wyprowadzili się z budynku, mieszkają teraz w naprędce wybudowanej z desek i ocieplonej szopie, domku letnim. W domu podcieniowym mimo zakazu inspektora budowlanego nadal mieszkały dwie z trzech rodzin pierwotnie przebywających w budynku. Pożar, który wybuchł nad ranem strawił wszystkie rzeczy osobiste i pieniądze tych ludzi.

Napisała do nas pani Anna Szumilewicz z informacją, że na stronie pomagam.pl jest organizowana zbiórka dla wszystkich trzech rodzin mieszkających pierwotnie w tym domu. Pieniądze można wpłacać TUTAJ

Informacja Wójta Gminy Stegna:

W Banku Spółdzielczym w Stegnie otwarte jest konto na które można wpłacać pieniądze na pomoc tym rodzinom.

Nr Konta w BS Stegna

25 8308 0001 0000 0000 9000 6790

Dla tych rodzin każda złotówka jest niezmiernie cennym darem więc prosimy o wsparcie i hojność.

W naszym archiwum znaleźliśmy film z maja, kiedy zawalił się podcień budynku.

Mateusz Grabowski
Przejdź do komentarzy
Włącz dźwięk
Aktualny czas 0:00
/
Czas trwania 0:00
Załadowany: 0%
Status: 0%
Typ strumieniaNA ŻYWO
Pozostały czas -0:00
 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Właściciel domu
Właściciel domu 02.11.2017, 18:50
............................nie za bardzo rozumiem dlaczego mieszkańcy o ten budynek nie dbali ? A teraz chcą kasy od innych. A spadać na drzewo nieroby ! Im nawet nie chciało się chcieć ! Zero empati dla nierobów !
Ewa
Ewa 02.11.2017, 18:43
trzeba dla ludzi pomóc