Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Dzierzgoń : Jednodniowa zmiana na stanowisku Burmistrza - 14.09.2017

Gmina Dzierzgoń : Jednodniowa zmiana na stanowisku Burmistrza - 14.09.2017 fot. Gmina Dzierzgoń
W Gminie Dzierzgoń odbyła się jednodniowa zmiana na stanowisku Burmistrza Dzierzgonia. Dzięki wystawieniu na licytację WOŚP fotela burmistrza Pan Bogdan Toporkiewicz miał możliwość piastowania Urzędu Burmistrza Dzierzgonia.

Już o 7:20 po nowego kierownika urzędu przyjechał służbowy samochód. Oczywiście cały poranek spędzony został na zapoznaniu się ze wszystkimi pracownikami Urzędu oraz MOPS-u i ich zadaniami. Następnie nowy burmistrz wyruszył na objazd inwestycji gminnych. Odwiedził m.inn.: Remizę OSP Dzierzgoń, Dzierzgoński Ośrodek Kultury, w którym trwają pracę remontowe aż dwóch projektów, PSZOK w Miniętach, szkołę i oddział przedszkolny w Bągarcie oraz salę sportową w Bruku.

Po objeździe okolicy Pan Bogdan wzorowo spisał się, reprezentując Gminę podczas Przystanku Dzierzgoń na trasie „Rajdu w Obronie Pszczół”, gdyż nie tylko gorąco powitał załogi rajdu, ale także ugościł wszystkich uczestników w swoim domu obfitym i ciepłym posiłkiem.

Mamy nadzieje, że Panu Bogdanowi podobał się dzień w nowej roli, a my zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w licytacji już w przyszłym roku.

 

 

Info i foto : Facebook Gmina Dzierzgoń

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.