Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborski Mistrz Biznesu 2015. KS SPORT Firmą Roku 2015 - 17.06.2016

Podczas uroczystej sesji Rady Miasta Malborka rozstrzygnięty został Konkurs gospodarczy dla najlepszych firm w Malborku. W tym roku zorganizowany został w nowej formule pod hasłem Malborski Mistrz Biznesu (MMB).

Tytuły Malborski Mistrz Biznesu przyznano w pięciu kategoriach - Inwestor Roku, Firma Roku, Fachowiec Roku, Debiut Roku, Mecenat Roku. Logo MMB zwycięzcy będą mogli używać na swoich wyrobach handlowych, drukach promocyjnych i firmowych, jednocześnie dodając rok, w którym firma otrzymała tytuł.

Nagroda jest zaszczytnym, honorowym wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym, które całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej wybitnie przyczyniły się do rozwoju Malborka lub swoim działaniem niosły pomoc i wsparcie społeczności lokalnej.

Mecenasem Roku została Cukrownia Malbork, Inwestorem Roku - firma Oponex, nagroda za Debiut Roku trafiła do Leśnej Pracowni Florystycznej Monika Zaniewska.

Firmą Roku 2015 została spółka KS Sport, która zajmuje się dystrybucją odzieży, obuwia jak i akcesoriów sportowych takich marek jak: ADIDAS, NIKE, REEBOK, PUMA i ASICS. Współpracuje z licznymi partnerami hurtowymi, jak również posiadamy sieć sklepów (30) detalicznych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Nagrodę specjalną otrzymała firma Alegre.

Bartosz Jeromin z B-Art Usługi Fotograficzne został Fachowcem Roku, w której SMS-owo i internetowo głosowali sami mieszkańcy

 

 

Zapraszamy na wideo relację

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Z123
Z123 28.06.2016, 12:27
Brawo!!!!!
byly krzyszak
byly krzyszak 20.06.2016, 01:32
mistrz ?? czego... ? z tego co wiem ta ,,firemka;; zatrudnia kilka osob w tym patol. miescie .. to wyczyn?? smiejecie sie z Flexa w Tczewie,, oni daja 4 tys osobom mijsce pracy.. smiejecie sie ?? tydzien temu bank mi dal kredyt hipoteczny a firma uwowe na stale..mozna ? mozna
oko
oko 27.06.2016, 17:41 (odpowiedź do byly krzyszak)
Flex-Singapur