Wydanie nr 203/2024, Niedziela 21.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bus z dziećmi uderzył w drzewo. 5 osób w szpitalu. Weekendowy raport sztumskich służb mundurowych – 06.06.2016

W imieniu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie informacji udzielił nam kpt. Dariusz Treć. W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Sztumie informacji odnośnie minionego weekendu udzieliła nam st.sierż. Karolina Gostoł-Zawicka.

Dziś po godzinie 10 do Stanowiska Kierowania PSP w Sztumie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Kołoząb na trasie Sztum – Mikołajki Pomorskie. Z informacji przekazanej dyspozytorowi wynikało ze bus przewożący dzieci uderzył w przydrożne drzewo, w wyniku wypadku poszkodowanych zostało pięć osób, w tym troje dzieci. cztery osoby poszkodowane w zdarzeniu, wydostały się samodzielnie z pojazdu, co do pasażera potrzebne było zastosowanie narzędzi hydraulicznych w celu ewakuacji osoby z pojazdu. Poszkodowane dzieci były w wieku 11, 12, i 17 lat.   Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala w Kwidzynie, Elblągu oraz w Sztumie.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.