Wydanie nr 151/2024, Czwartek 30.05.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Feliks, Ferdynand, Jan, Andronik, Sulimir, Suligniewa, Bazyli
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mężczyzna groził wysadzeniem się w powietrze. 6-latek wpadł do rzeki. Weekendowy raport sztumskich służb mundurowych. – 23.05.2016

Mężczyzna groził wysadzeniem się w powietrze. 6-latek wpadł do rzeki.… fot. W. Mocny
W sobotę ok. godz. 20 przy ul. Reja w Sztumie mężczyzna zatrzasnął się w domu, odkręcił butlę gazową propan butan i chciał się wysadzić. Swój czyn motywował kłótnią z partnerką. Na miejscu strażacy pomogli wyważyć drzwi. Policjanci stwierdzili, że mężczyzna był pijany. Mężczyzna trafił do pogotowia socjalnego w Elblągu.


Do kolejnego poważnego zdarzenia doszło w Białej Górze (gm. Sztum), gdzie do Wisły (na rozwidleniu Wisły i Nogatu) doszło do wpadnięcia dziecka do wody.  Dziecko poślizgnęło się. Na szczęście chłopca w porę wydobył z wody ojciec, który niedaleko od zdarzenia wędkował. Dziecko nie odniosło większych obrażeń. Na miejsce przybył patrol policji. Funkcjonariusze stwierdzili, że rodzice byli trzeźwi.      

Oprócz tego policjanci podjęli kilka interwencji  dotyczących m.in. awantur domowych i zakłóceń porządku publicznego. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących: motorowerzystę (39-latek miał prawie 2 prom alkoholu i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych) i rowerzystę (Sztum 36-latek ponad 2 prom  alkoholu). 

Informacji udzielili: 

mł. asp. Karolina Gastoł - Zawicka, KPP w sztumie

kpt. Dariusz Treć, KP PSP w Sztumie

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.