Wydanie nr 79/2024, Wtorek 19.03.2024
imieniny: pokaż (6 imion)Bogdan, Jan, Józef, Leoncjusz, Marceli, Marek
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie zablokowane

PRACA „Konstruktor opakowań / grafik”.

KRAM S.A. z siedzibą w Dzierzgoniu, lider na rynku opakowań poszukuje kandydata na stanowisko: „Konstruktor opakowań / grafik”.

Oczekiwania:

  • znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, CorelDRAW, Picador)
  • znajomość pakietu MS Office (znajomość Excela)
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • umiejętność komunikacji oraz współpracy w zespole
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń graficznych (ploter tnąco-bigujący)

Zadania:

  • wdrażanie opakowań marek własnych na rynek polski i rynki światowe
  • samodzielna koordynacja procesu przygotowania opakowań jednostkowych we współpracy z handlowcami oraz osobami         zaangażowanymi w proces tworzenia opakowań
  • weryfikacja opakowań jednostkowych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami i normami
  • aktywne poszukiwanie trendów w dziedzinie desingu opakowań
  • zapewnienie kompletności danych i regularne raportowanie
  • przygotowanie wstępnych rysunków opakowań do wyceny

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – wynagrodzenie stałe + premia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju kompetencyjnego i zawodowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: marek.pucilowski@kram-sa.pl w temacie wpisując „Nabór na stanowisko Konstruktor opakowań / grafik”.

W celu możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest KRAM SA ul. Słoneczna 3c; 82-440 Dzierzgoń moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę,

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły