Wydanie nr 166/2024, Piątek 14.06.2024
imieniny: pokaż (4 imiona)Walerian, Justyn, Eliza, Ninogniew
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tak bawili się najmłodsi na Dzień Dziecka w Nowym Stawie. Wideo i zdjęcia

Tak bawili się najmłodsi na Dzień Dziecka w Nowym Stawie. Wideo i zdjęcia fot. TvRegionalna24.pl
Na polu koncertowym w Nowym Stawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane dla najmłodszych mieszkańców. Tegoroczny Dzień Dziecka przyciągnął tłumy uczestników, którzy do dyspozycji mieli blisko 30. dmuchańców i wiele innych atrakcji. Hitem wspólnej zabawy okazała się piana party.

W sobotę, 8 czerwca do Nowego Stawu zjechały się dzieci z całego regionu, by wspólnie celebrować swoje święto. Tego dnia bowiem na polu koncertowym odbył się wyjątkowo kolorowy Dzień Dziecka.

W tym roku na uczestników tego wesołego wydarzenia czekało wiele wyjątkowych atrakcji, m.in.: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, strefa aktywności ruchowych, prezentacja służb mundurowych - OSP, Policji i Straży Granicznej, występy artystyczne sekcji NCKIB oraz zaproszonych gości, magia w bańce, malowanie buziek, brokatowe tatuaże i warkoczyki, trampoliny, poczęstunek i strefa malucha 0-3 lat.

Dzieci odwiedziły także pluszowe maskotki XXL, które - szczególnie biały miś i panda wspólnie z nimi bawiły się i tańczyły. Jednak największym hitem okazała się piana party – zabawy było co niemiara! Zresztą, sami się przekonajcie!

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.