Wydanie nr 166/2024, Piątek 14.06.2024
imieniny: pokaż (4 imiona)Walerian, Justyn, Eliza, Ninogniew
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. W czerwcu turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych – trwają zapisy.

Jeśli lubisz grywać w szachy i jesteś uczennicą lub uczniem szkoły podstawowej powiatu malborskiego, to ten turniej jest zdecydowanie dla ciebie! Trwają zapisy do 6. edycji Szachowych Otwartych Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku.

We wtorek, 4 czerwca o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 6 w Malborku (ul. Tczewska 13 Kałdowo)odbędą się 6. Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego.

- „Nasz turniej gromadzi wszystkich młodych szachistów naszego powiatu, więc możesz przekonać się o swoich możliwościach, o tym jak je rozwijać, wymienić doświadczenia i możesz poznać fajnych zawodników - zachęca do udziału Mariusz Dudek, jeden z organizatorów turnieju i opiekun kółka szachowego w SP6.
Jak zapisać się na turniej?

Do każdej szkoły zostały wysłane zaproszenia i regulamin turnieju, więc jeśli uczeń chciałby się zapisać na zawody, wystarczy zapytać w szkole. Jeśli nie otrzyma takich informacji, może zapisać się na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2024/ti_3306/ lub bezpośrednio przed turniejem o godzinie 8:30. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą legitymację szkolną.

- „Nasza impreza została sfinansowana przez dzieci i rodziców dzieci skupionych na zajęciach kółka szachowego naszej szkoły i dzięki ich staraniom, każdy uczestnik otrzyma dyplom za udział w turnieju, a najlepsi zdobędą puchary i medale. Jednak najważniejsza będzie satysfakcja z własnych dokonań i super zabawa! Już sam start w zawodach świadczy o Twoim mężnym sercu i odwadze!” - dodaje Mariusz Dudek.

Na turniej należy przyjść z opiekunem lub rodzicem wcześniej, ze względu na odprawę techniczną, która rozpocznie się o godz. 8:30.

Organizatorami wydarzenia są: Marek Dackiewicz z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji oraz Mariusz Dudek z SP 6 w Malborku.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.