Wydanie nr 107/2024, Wtorek 16.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Złóż wniosek o honorowy patronat Starosty Nowodworskiego.

Starosta Nowodworski Jacek Gross zaprasza do składania wniosków o honorowy patronat Starosty Nowodworskiego.

Honorowy patronat Starosty Nowodworskiego przyznawany jest przedsięwzięciom, konkursom lub wydarzeniom o zasięgu ponadgminnym z zakresu edukacji, kultury i sztuki, kultury fizycznej i sportu, turystyki i wypoczynku oraz ochrony zdrowia.

O przyznanie honorowego patronatu Starosty Nowodworskiego mogą ubiegać się: organizacje pozarządowe, organizacje społeczne, instytucje kultury, jednostki organizacyjne powiatu nowodworskiego, powiatowe służby, inspekcje i straże z terenu powiatu nowodworskiego.

Wniosek o przyznanie honorowego patronatu Starosty Nowodworskiego w formie kosztowej należy składać na formularzy stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu przyznawania honorowego patronatu Starosty Nowodworskiego będącym załącznikiem do Uchwały Nr 51/2021 Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim z dnia 18 maja 2021 r. w sprawie ustalenia Regulaminu przyznawania honorowego patronatu Starosty Nowodworskiego.

Wniosek o przyznanie honorowego patronatu Starosty Nowodworskiego w formie bezkosztowej można składać na dowolnym formularzu przez cały rok.

Składanie wniosków o Nagrodę Sportową Powiatu Nowodworskiego dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe. Nagrody Sportowe przyznawane są osobom fizycznym raz w roku za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w poprzednim roku kalendarzowym we współzawodnictwie sportowym na poziomie wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym w dyscyplinach indywidualnych i/lub drużynowych i mają charakter pieniężny. Nagroda jest przyznawana na wniosek Starosty Nowodworskiego, klubu sportowego (w tym uczniowskiego), stowarzyszenia sportowego, instytucji i/lub jednostki realizującej zadania z zakresu sportu, osoby fizycznej, dyrektora placówki oświatowej, dla której Powiat Nowodworski jest organem prowadzącym.

Wniosek o przyznanie Nagrody Sportowej należy składać na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Uchwały Nr VII/40/2021 Rady Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim z dnia 23 lipca 2021 r. w sprawie zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzaju i wysokości Nagród Sportowych Powiatu Nowodworskiego dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.

Wnioski o honorowy patronat Starosty Nowodworskiego oraz o Nagrodę Sportową Powiatu Nowodworskiego dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe wraz z klauzulą informacyjną należy składać osobiście lub drogą pocztową do Sekretariatu Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim, ul. gen. Władysława Sikorskiego 23, 82-100 Nowy Dwór Gdański lub za pomocą elektronicznej platformy usług administracji publicznych (ePUAP), do 31 stycznia danego roku (liczy się data wpływu), w którym będzie miało miejsce wydarzenie.

Wnioski i klauzule informacyjne są do pobrania na stronie https://www.bip.nowydworgdanski.pl/268,jak-zalatwic... (wiersz 21 i 22). Szczegółowe informacje zawarte są w powyższych uchwałach.

 

Informacja: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.