Wydanie nr 167/2024, Sobota 15.06.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Bernard, Abraham, Edburga, Witold, Witosław, Jolanta, Wit, Leonida, Lotar, Angelina, Wisława
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Przedświąteczne spotkanie klasy sportowej w SP1.

Malbork. Przedświąteczne spotkanie klasy sportowej w SP1. fot. Henryk Pawłowski
Uczniowie klasy sportowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej nr 1 w Malborku wzięli udział w spotkaniu przedświątecznym, którego główną atrakcją było spotkanie z byłym piłkarzem Lechii Gdańsk i Wisły Kraków Zenonem Małkiem.

Przed świętami Bożego Narodzenia trenerzy - Radosław Szczuchniak i Andrzej Głowacki zorganizowali dla uczniów z VII klasy sportowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w SP1 w Malborku dzień integracyjny. Podczas spotkania przeprowadzili warsztaty szkoleniowe na temat radzenia ze stresem oraz współpracy i komunikowaniu się na boisku. Po warsztatach uczniowie mieli możliwość wysłuchania historii byłego piłkarza Lechii Gdańsk i Wisły Kraków Zenona Małka, który opowiedział o swojej drodze „z podwórka do wielkiego klubu” i podkreślał, że warto podążać za swoimi marzeniami.

- „Na zakończenie nasi uczniowie wspólnie z kadrą szkoleniową i gościem, po złożeniu życzeń zjedli świąteczny obiad, a na kończącym treningu otrzymali kalendarze od Pomorskiego Związku Piłki Nożnej” - podsumował spotkanie Henryk Pawłowski, trener koordynator klas sportowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Malborku.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.