Wydanie nr 147/2024, Niedziela 26.05.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Malbork. Tomasz Kapuściński laureatem ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces.

Gmina Malbork. Tomasz Kapuściński laureatem ogólnopolskiego konkursu… fot. uroczysta gala w Zamku Królewskim w Warszawie
„Sposób na sukces” to konkurs z długoletnią, piękną tradycją, organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Jego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. Miło nam poinformować, że zaszczytne pierwsze miejsce w konkursie zdobył mieszkaniec gminy Malbork Tomasz Kapuściński.

W ramach tegorocznej 23. edycji na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich, kapituła konkursu „Sposób na Sukces” spośród 40 zgłoszeń wyłoniła 13 laureatów oraz przyznała 8 wyróżnień. Na liście finalistów znaleźli się przedstawiciele 9 województw. Jury brało pod uwagę m.in. to czy projekt jest innowacyjny, czy w jego ramach utworzono nowe miejsca pracy, czy wykorzystano odnawialne źródła energii.

Pierwsze miejsce za przedsięwzięcie pn. „Czarna strona zdrowia” zdobyło Gospodarstwo Rolne Piotra Kapuścińskiego z Kamienicy gm. Malbork. Nagrody wręczone zostały podczas uroczystej gali w poniedziałek, 20 listopada w Zamku Królewskim. W wydarzeniu uczestniczył wójt gminy Malbork Marcin Kwiatkowski.

- „Pragnę złożyć Gratulacje dla Pana Tomasza i małżonki, a także dla osób zaangażowanych w ten projekt! Dziękuję także za promowanie Gminy Malbork na ogólnopolskiej arenie. Życzę rozwoju gospodarstwa i jeszcze większych sukcesów” - napisał Marcin Kwiatkowski na swoim profilu społecznościowym.

My również dołączamy do życzeń. Gratulujemy!


 

Zdjęcia: archiwum prywatne Marcina Kwiatkowskiego

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.