Wydanie nr 273/2023, Sobota 30.09.2023
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Integracja klas pierwszych I LO nad morzem.

Malbork. Integracja klas pierwszych I LO nad morzem. fot. I LO w Malborku
Klasy pierwsze z I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku w miniony weekend wyjechały na wspólny wyjazd integracyjny do Sztutowa.

W dniach 14-15 września odbył się wyjazd integracyjny dla pierwszoklasistów z I LO w Malborku. W czwartek rano sześć klas udało się do Ośrodka Wypoczynkowego Promyk w Sztutowie. Po zakwaterowaniu w pokojach, młodzież wzięła udział w zajęciach z psycholog Małgorzatą Korną, warsztatach muzycznych z Marią Seibert oraz zajęciach z kompetencji społecznych z wykorzystaniem kart rozwojowych z Izabelą Łukasiewicz. Tego dna wszystkie klasy wraz z wychowawcami i opiekunami wyruszyły również nad morze.

- „Młodzieży dopisywały humory, a słoneczna pogoda sprzyjała dobrej atmosferze. Po południu część licealistów wzięła udział w rozgrywkach sportowych, a część w grze terenowej. Wieczorem przy ognisku odbyły się prezentacje klas. Każda z sześciu klas wykazała się niesamowitą kreatywnością i poczuciem humoru” - informuje I LO w Malborku. - „Klasa Ia zaśpiewała ułożoną przez siebie piosenkę o szkole i nauczycielach, klasa Ib jak na humanistów przystało odczytała najbardziej znane cytaty, Ic w sposób dowcipny zaprezentowała swój skład uczniowski, Id zachwyciła tańcem, Ie zaprezentowała napisany przez siebie w sposób humorystyczny wiersz o swojej klasie, a IF zaprosiła wszystkich do wspólnego tańca - belgijki. Wieczór upłynął w miłej atmosferze, młodzież bawiła się i integrowała nie tylko z kolegami ze swoich klas, ale również z uczniami innych klas pierwszych”.

Dzięki zajęciom i wieczornej prezentacji, uczniowie podczas wyjazdu nie tylko mogli poznać się lepiej, ale poznali bliżej również swoich wychowawców i nauczycieli. Wychowawcy także mieli okazję do bliższego poznania swoich wychowanków.

- „Czas spędzony w Sztutowie był bardzo owocny i na pewno na długo zostanie w pamięci uczestników” - podsumowuje szkoła.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.