Wydanie nr 273/2023, Sobota 30.09.2023
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Oj, panie Chief – wkrótce premiera nowego spektaklu Teatru Zryw.

Malbork. Oj, panie Chief – wkrótce premiera nowego spektaklu Teatru… fot. FB Robert Puczka
Pod koniec września będzie można obejrzeć najnowszy spektakl Teatru Zryw z Malborka. Tym razem reżyser Robert Puczka przeniesie nas w morskie klimaty na rejs transatlantyku zmierzającego do Nowego Jorku. Dobra zabawa gwarantowana!

W czwartek, 28 września o godz. 18:00 w Klubie 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku (ul. Sikorskiego 33) odbędzie się premiera spektaklu pt. „Oj, panie Chief” w wykonaniu Teatru Zryw. Wstęp wolny.

- „Rejs transatlantyku do Nowego Jorku budzi wielkie emocje, przyciąga na pokład rozmaite osobowości i niesie za sobą o wiele więcej niespodzianek, niż można by się było tego spodziewać. Największym problemem okazują się nie tylko frymuśne charaktery gości, ale również (a może przede wszystkim!) wątpliwe kwalifikacje załogi. Cała nadzieja na udany rejs spoczywa w Chiefie, który jednak ma na głowie wiele ważniejszych spraw, niż sterowanie okrętem” - zachęca do obejrzenia najnowszego spektaklu jego scenarzysta i reżyser Robert Puczka.

W spektaklu zobaczymy aktorów – seniorów: Tadeusza Koseckiego w roli Kazimierza (chief), Piotra Wilkiewicza jako kapitana Stefana, Władysławę Dąbkowską – wicekapitana Elwirę, Stanisławę Karczewską – kapitanową Izabelę, Danutę Zielińską – Bożenę, Krystynę Mytkowską – Elżbietę, Zofię Jankowską – Helenę oraz Teresę Kurzempa w roli Wiesławy (Petité De La Jean).

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Robert Puczka.

- „Teatr Zryw działa pod egidą Klubu 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku. Grupa niejednokrotnie prezentowała się przed malborską publicznością, uczestnicząc w programach okazjonalnych, a także przedstawiając własne spektakle. Widzowie mieli możliwość zobaczyć „Małego Księcia”, według filozoficznej opowiastki Antoine de Saint-Exupéry, ale także autorską komedię „Zwierzyniec”. Występy Teatru zawsze przyciągają rzeszę fanów i zbierają bardzo przychylne recenzje widowni” - tak o teatrze mówi Robert Puczka.

 

 

 

 

Zdjęcia: FB Robert Puczka

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.