Wydanie nr 267/2023, Niedziela 24.09.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Zwycięzca wojewódzkiego konkursu Paweł Świderski doceniony przez Starostę.

Sztum. Zwycięzca wojewódzkiego konkursu Paweł Świderski doceniony… fot. Starostwo Powiatowe w Sztumie
Zwycięzcą XV Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym został uczeń Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie Paweł Świderski z klasy 3a, który pokonał 62 uczestników reprezentujących wszystkie powiaty województwa pomorskiego. Podczas sesji Rady Powiatu Sztumskiego został nagrodzony przez Starostę.

Paweł Świderski zaproszony został w środę, 26 kwietnia do Starostwa Powiatowego w Sztumie, gdzie podczas sesji Rady Powiatu Sztumskiego odebrał gratulacje i upominek od starosty Leszka Sarnowskiego i Dariusza Browarczyka, Przewodniczącego Rady.

- „Ze swojego miejsca chciałem podziękować, że mogłem tu przyjść. Dobrze, że pamięta się o takich uczniach, którzy przez udział w różnych konkursach starają się spełniać swoje cele i marzenia. Za ogromny wkład w przygotowanie chciałem też podziękować mojemu opiekunowi panu Mariuszowi Krause. Jego podejście do pracy jest bardzo profesjonalne i cieszę się, że mam okazję współpracować z taką osobą” - mówił Paweł podczas sesji.

W swoim przemówieniu nie zapomniał wspomnieć o swoich koleżankach, z którymi przygotowywał się do konkursu. Pogratulował im sukcesów i dziękował za wspólną naukę.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Sztumie

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.