Wydanie nr 335/2023, Piątek 1.12.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Eligia, Natalia, Platon, Edmund, Eligiusz, Blanka, Sobiesława, Gosława
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powstaje park handlowy przy al. Wojska Polskiego w Malborku. Zobacz nagranie z drona.

Powstaje park handlowy przy al. Wojska Polskiego w Malborku. Zobacz nagranie… fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl / Piotr Wąsowicz
Koniec spekulacji i domysłów. Wiadomo już, co budowane jest wzdłuż Alei Wojska Polskiego w Malborku. To kolejny wielkopowierzchniowy sklep znanej w Polsce sieci handlowej. Zobacz nagarnie z z lotu ptaka.

Na Piaskach w Malborku wzdłuż drogi krajowej nr 22 przy Alei Wojska Polskiego od dłuższego czasu trwa budowa. Na tabliczce informacyjnej napisane jest, że będzie to budynek handlowo-usługowy. Wielu mieszkańców próbuje zgadywać, która z sieci handlowej będzie tam miała swój nowy sklep. Okazuje się jednak, że powstaje tam kolejny park handlowy i sklep Lidl.

 

- „Sieć sprzedaży Lidl Polska liczy w tej chwili 800 sklepów, ulokowanych na terenie całego kraju. Otwieramy kilkadziesiąt sklepów rocznie i takie tempo ekspansji planujemy utrzymać, rozwijając się w sposób organiczny” - informuje Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Dodaje, że w Malborku powstanie już drugi sklep Lidl.

- „Będzie to nasz drugi obiekt w tym mieście, z salą sprzedaży o powierzchni ok. 1300 m2 i parkingiem mogącym pomieścić ok. 80 samochodów. Sklep będzie się znajdował na terenie parku handlowego” - dodaje.

Otwarcie zaplanowane zostało na drugą połowę bieżącego roku. Park handlowy, który powstaje przy Alei Wojska Polskiego zapewne będzie podobny do tego, który obecnie znajduje się przy sklepie Lidl przy ul. Chodkiewicza.

 

Zobacz nagranie z drona.

---------------------


 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Cudzesy i Nieswoje
Cudzesy i Nieswoje 22.03.2023, 20:33
Jarek już 3 lata na emce
KAT.
KAT. 22.03.2023, 13:13
Wjazd do Malborka od strony Elbląga, na odcinku do ul. Dalekiej, korkuje się dość często. Kolejny obiekt handlowy na tym odcinku tylko pogorszy sytuację. Brak rond na tym odcinku pogłębi tylko chaos, szczególnie w godz. 14 - 17.
Romi
Romi 22.03.2023, 15:53 (odpowiedź do KAT.)
Zgadza się. Ponoc maja tam zrobić rondo dla lidlaka a na Dalekiej nie? to by był juz kabaret
Mieszkaniec .
Mieszkaniec . 21.03.2023, 07:23
Malbork słynie tylko ze sklepów ,a zakłady pracy polikwidowane . Młodzi ludzie nie mają szans aby zostać na stałe w Malborku .Tak to wina wyborców ,że od początku transformacji wybieramy takie władze burmistrzów .
Młody Pracownik Roku
Młody Pracownik Roku 20.03.2023, 20:43
Kiedy powstanie bezpłatny parking przy PKP?
Dobra praca jest nie w Malborku, młodzież nie ma gdzie zaparkować auta, o dobrze płatnej pracy można marzyć. Skoro chcecie więcej pieniędzy żeby wydawać w Malborku to trzeba zarabiać dużo. Tyle gadania o ekologi, ale razem z kolegami nie opłaca się dojeżdżać pociągiem do Truj-miasta. Czy jest jaki ekolog w Malborku? Może nikomu tu na ochronie środowiska nie zależy?
Jarek
Jarek 22.03.2023, 12:20 (odpowiedź do Młody Pracownik Roku )
Przestań sknerzyć zeta na parking. w Gdańsku dobrze zarabiasz.