Wydanie nr 174/2024, Sobota 22.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina, Achacjusz, Innocenty, Tomasz, Alban
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw 2023 z lotu ptaka. Kolejne budynki podłączone do Malborskich Światłowodów.

Na terenie miasta Nowy Staw trwa budowa nowoczesnej sieci światłowodowej, za pośrednictwem której mieszkańcy mają już możliwość przyłączenia mieszkań do Telewizji 4K i ultra szybkiego Internetu Światłowodowego bez limitów pobierania i wysyłania danych.


Zobacz Nowy Staw z lotu ptaka

 

Kliknij i zamów Internet Światłowodowy

 
Brak limitu pobierania i wysyłania danych
Postaw na nas - lokalnego dostawcę internetu światłowodowego, telewizji i telefonu i ciesz się korzyściami dla Ciebie i Twojego regionu!
Jesteśmy LOKALNI - dlatego dla nas jesteś kimś więcej niż tylko „numerem abonenckim” - staramy się, by każda usługa była dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji
Co więcej, wybierając lokalność, wspierasz swoją społeczność. Nie tylko dajesz pracę sąsiadom czy znajomym, ale również inwestujesz w lokalną gospodarkę
W końcu LOKALNA współpraca się opłaca!
 Lokalni są fajni
 Bądź z nami w kontakcie
 556 556 320
 biuro@malborskieswiatlowody.pl
Malborskie Światłowody Internet Telewizja Telefon
Malborskie Światłowody
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Latający Biały 24


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Średniowiecze
Średniowiecze 07.02.2023, 19:34
Jeszcze jedno. Jakos nie widac abyście siec obecnie ciągnęli. Robi to Orange za pomocą światłowód inwestycje!
piotr_wąsowicz
piotr_wąsowicz 08.02.2023, 06:58 (odpowiedź do Średniowiecze)
Malborskie Światłowody podłączyły kolejne dwa budynku w Nowym Stawie - Mickiewicza 16C i 16D. Kolejni klienci już cieszą się z super szybkiego internetu światłowodowego i telewizji 4K /HD.
Średniowiecze
Średniowiecze 07.02.2023, 19:32
Daj spokój z tym lokalnym patriotyzmem! To jest biznes a nie misja charytatywna. Dla was tez liczy się zysk i klient też jest numerkiem w bazie abonenciekj :)
piotr_wąsowicz
piotr_wąsowicz 08.02.2023, 06:55 (odpowiedź do Średniowiecze)
Witaj Średniowiecze. Oczywiście, że jest to biznes. Nikt przy zdrowych zmysłach nie inwestował by w inwestycje światłowodowe gdyby nie myślał o zwrocie. Ale w dalszej części twoich komentarzy nie mogę się z tobą zgodzić. Pracują u nas lokalni mieszkańcy. Nasi klienci nie są dla nas tylko numerkiem i do każdego naszego abonenta podchodzimy indywidualnie. Dlatego nasze usługi są tak chętnie wybierane już w 4 miastach a wkrótce w kolejnych dwóch. Co do lokalności i patriotyzmu. Powinieneś popierać i wspierać lokalne POLSKIE firmy - to z nich są lokalne podatki na późniejsze inwestycje w gminie, mieście i powiecie. Dochody podatkowe są ważnym źródłem dochodów jednostek samorządu terytorialnego i oddziałują na możliwości finansowania zadań wykonywanych przez te podmioty. Tym samym są niezwykle istotne w gospodarce jednostek samorządu terytorialnego.