Wydanie nr 161/2023, Sobota 10.06.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Bogumiła, Mauryn, Bogumił, Apollo, Edgar, Wiktorian, Wiktoriana, Wiktorianna, Ingolf, Małgorzata
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz gra na rzecz WOŚP od wielu lat. Wideo i zdjęcia

Gmina Miłoradz gra na rzecz WOŚP od wielu lat. Wideo i zdjęcia fot. TvRegionalna24.pl
Jak co roku, tysiące wolontariuszy kwestowało w styczniową niedzielę na ulicach polskich miast, miasteczek i wsi. W wielu miejscach lokalne sztaby WOŚP organizowały spotkania, podczas których każdy mógł dorzucić swoją przysłowiową cegiełkę na rzecz walki z sepsą.

W ramach tegorocznego 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w świetlicy gminnej w Miłoradzu, na mieszkańców czekały m.in. licytacje, kawiarenka, lokalne przysmaki, loteria fantowa, ognisko z kiełbaskami, występy dzieci i młodzieży oraz koncert gościa specjalnego, którym był Dr. Swag. Niedzielny Finał zorganizowany został przy współpracy Zespołu Szkół i Przedszkola oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

O szczegółach niedzielnego wydarzenia opowiedzą w materiale wideo: Lidia Kwitnewska, szefowa sztabu WOŚP gminy Miłoradz i Anna Celiowska-Nietrzebka, koordynatorka aukcji internetowych.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.