Wydanie nr 273/2022, Piątek 30.09.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Działania policjantów w ramach Roadpol Safety Days.

  • Wydanie nr 273/2022
  • 22 września 2022, 19:03
  • KPP w Malborku
  • Na sygnale
Malbork. Działania policjantów w ramach Roadpol Safety Days. fot. KPP w Malborku
Policjanci w ramach działań ogólnoeuropejskich Roadpol Safety Days spotkali się z uczniami jednej ze szkół podstawowych w Malborku. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Spotkania z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego mają na celu ukształtowanie prawidłowych nawyków zapewniających im bezpieczeństwo.

W środę, 21 września br. dzielnicowi z Malborka włączyli się do działań Roadpol Safety Days. To akcja, której celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczne zachowania na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, jak również podnoszenie świadomości zagrożeń, jakie mogą napotkać użytkownicy dróg. W tym celu policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku.

- Funkcjonariusze omówili z najmłodszymi  podstawowe zasady bezpieczeństwa w trakcie drogi do i ze szkoły. Mundurowi udzielili uczestnikom podstawowych rad i wskazówek, jak bezpiecznie poruszać się po drodze, zapoznali z zasadami prawidłowego przechodzenia przez jezdnię i wspólnie z maskotką Mrówką pokazali jak używać elementów odblaskowych” - informuje podkom. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku.

Funkcjonariusze doskonale wiedzą, że wykształcenie u najmłodszych prawidłowych nawyków jest podstawą ich bezpieczeństwa i pozwoli ustrzec ich przed zagrożeniami, na jakie są narażone w codziennym życiu.


 

KPP w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.