Wydanie nr 273/2022, Piątek 30.09.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Prowadził auto bez prawa jazdy i pod wpływem narkotyków.

  • Wydanie nr 273/2022
  • 21 września 2022, 08:10
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Prowadził auto bez prawa jazdy i pod wpływem narkotyków. fot. KPP Malbork
Policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali mężczyznę, który prowadził osobową Hondę będąc pod wpływem amfetaminy oraz posiadał przy sobie ponad 50 gramów narkotyków. Podczas kontroli okazało się, że 20-latek ma zatrzymane prawo jazdy i ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, 18 września br. około godziny 11.25 policjanci z malborskiej drogówki na ul. Aleja Rodła w Malborku zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Honda Civic. Kierującym był 20-letni mężczyzna.

- „Policjanci przeprowadzili badania, które wykazały, że mężczyzna był trzeźwy, ale kierował autem pod wpływem amfetaminy. Podczas przeszukania kierowcy i jego samochodu funkcjonariusze znaleźli zawiniątka z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Mundurowi wykonali badanie narkotesterem i okazało się, że zabezpieczone substancje to ponad 50 gramów marihuany i amfetaminy” – wyjaśnia podkom. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku. - „Ponadto podczas dalszej kontroli sprawdzenie policyjnych systemów wykazało, że 20-latek wcześniej miał już zatrzymane prawo jazdy i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kierowca został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu”.

W poniedziałek, 19 września br. zatrzymany usłyszał zarzuty za złamanie sądowego zakazu, kierowanie pod wpływem środków odurzających i ich posiadanie. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.