Wydanie nr 273/2022, Piątek 30.09.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Komenda Powiatowa Policji zaprasza na Dni Otwarte.

Malbork. Komenda Powiatowa Policji zaprasza na Dni Otwarte. fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl Piotr Wąsowicz
Już w najbliższy piątek, 16 września br. w godzinach 08.30-13.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku odbędą się „Dni Otwarte”. Tym razem przedsięwzięcie dedykowane jest dla uczniów szkół średnich, którzy w tym roku szkolnym kończą edukację i w najbliższym czasie będą podejmowali życiowe decyzje co do wyboru związanego z przyszłym zawodem. 

Podczas spotkania młodzież będzie mogła „od kuchni” zapoznać się z pracą policjantów oraz sprzętem, który funkcjonariusze wykorzystują w służbie.

- „W tym czasie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na parking przed Komendą Powiatową Policji w Malborku przy ul. Gen. de Gaulle’a 3, gdzie policjanci zaprezentują pojazdy służbowe oraz będzie można również uzyskać niezbędne informacje na temat rekrutacji do służby w Policji” - informuje st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku. - „Serdecznie zapraszamy”.


 

 

 

Informacja i zdjęcie: st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.