Wydanie nr 271/2023, Czwartek 28.09.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

  • Wydanie nr 271/2023
  • 29 lipca 2022, 12:57
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 5 komentarzy
Malbork. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi… fot. KPP Malbork
Ponad 300 gramów środków odurzających zabezpieczyli kryminalni z Malborka. Funkcjonariusze zatrzymali także 29-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o ich posiadanie. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku w czasie kontroli drogowej.

Na początku tygodnia kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mieszkaniec Malborka został zatrzymany na ulicy Aleja Rodła podczas kontroli drogowej.

- „Funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie zawiniątko z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina. Dodatkowo, podczas przeszukania w miejscu zamieszkania 29-letniego kierowcy, śledczy zabezpieczyli między innymi blisko 300 gramów amfetaminy, ponad 19 gramów marihuany, wagi elektroniczne oraz pieniądze w kwocie ponad 6 tysięcy złotych. Narkotyki ukryte były w słoiku oraz plastikowych pojemnikach przechowanych w kuchennej szafce. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie” – informuje podkom. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku.

W środę, 27 lipca br. 29-latek usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju połączonego z zatrzymaniem paszportu oraz poręczenie majątkowe. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz za czynienie przygotowań do wprowadzenia ich do obrotu podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Lato
Lato 02.08.2022, 00:14
Ścieżki ci się zachciało a może ścieżki cukru pudru. Kiedyś darmozjadów w pierdlu wysyłali z łopatami odśnieżać ulice.
Lato
Lato 01.08.2022, 22:22
Będę chyba musiał pogadać z chłopakami żeby raz na jakiś czas profilaktycznie wytłumaczyli co niektórym cwaniaczkiem z pięknego miasta Malbork przy filiżance kapuczino że jak stoi w kolejce jeden z drugim to ma stać a nie grać na nerwach.
hahaha
hahaha 04.08.2022, 15:38 (odpowiedź do Lato)
kim ty jesteś gościu?? musisz z chłopakami pogadać? sam nie potrafisz sprawy załatwić? taki facet z ciebie? ujawni się cioto a nie kozaczysz w necie
meiw
meiw 05.08.2022, 07:21 (odpowiedź do hahaha)
Kłótnie uliczników, troglodytów na portalu. Tego jeszcze nie grali. Chłopaki skąd macie internet?
Lato
Lato 01.08.2022, 15:46
A czemu nie pokazują twarzy nie wiem czy to ten co mi podnosił ciśnienie w kolejkach sklepowych i co on najlepszego zrobił muglby iść z kolegami na mieście iść na kapuczino albo włoskie lody ale nic straconego będzie miał okazję napić się kapuczino z chłopakami w pierdlu.