Wydanie nr 178/2022, Poniedziałek 27.06.2022
imieniny: pokaż (3 imiona)Włodzisław, Cyryl, Bożydar
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kończewice. Integracyjne Zawody Sportowe na początek lata.

  • Wydanie nr 178/2022
  • 23 czerwca 2022, 10:37
  • Gmina Miłoradz
  • Wiadomości
Kończewice. Integracyjne Zawody Sportowe na początek lata. fot. Gmina Miłoradz
W Kończewicach na powitanie lata odbyły się Integracyjne Zawody Sportowe, w których udział wzięli podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowych z kilku powiatów.

We wtorek, 21 czerwca br., w pierwszy dzień lata na boisku w Kończewicach odbyły się IX Integracyjne Zawody Sportowe organizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kończewicach przy współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Oparcia Społecznego i Rozwoju Perspektywa.

- „Do naszej miejscowości przyjechały zaprzyjaźnione Środowiskowe Domy Samopomocy oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej m.in z terenu powiatu malborskiego, sztumskiego, tczewskiego i elbląskiego, przywożąc ze sobą dużo pozytywnej energii i uśmiechu” - mówi Małgorzata Napieracz, kierownik ŚDS w Kończewicach.

Na uczestników pikniku czekały konkurencje sportowe, animacje sprawnościowe, a także dobra zabawa w rytm muzyki serwowanej przez DJ-a. Nie zabrakło również nagród indywidualnych oraz grupowych dla zawodników biorących aktywny udział w zawodach.

Pamiątkowe puchary, medale i dyplomy wręczyli wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek, dyrektor GOKiS Marcin Szesza oraz kierownik ŚDS Małgorzała Napieracz.

- „Dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom oraz sponsorom dzięki którym mogliśmy się świetnie bawić!”- podkreślają organizatorzy.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Gmina Miłoradz

Gmina Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.