Wydanie nr 178/2022, Poniedziałek 27.06.2022
imieniny: pokaż (3 imiona)Włodzisław, Cyryl, Bożydar
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Wręczono Nagrody Burmistrza – wśród laureatów Józef Sarnowski.

  • Wydanie nr 178/2022
  • 23 czerwca 2022, 10:14
  • Gmina Nowy Dwór Gdański
  • Wiadomości
Nowy Dwór Gdański. Wręczono Nagrody Burmistrza – wśród laureatów Józef Sarnowski. fot. Gmina Nowy Dwór Gdański
W Żuławskim Ośrodku Kultury odbyła się jubileuszowa 30 Gala Nagród Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego. W tym roku wyróżniono 6 osób i jedno przedsiębiorstwo.

W środę, 22 czerwca br. w Żuławskim Ośrodku Kultury podczas jubileuszowej 30 Gali Nagród Burmistrza, włodarz Jacek Michalski wyróżnił osoby i firmy, które w szczególny sposób swoją działalnością zasłużyły się w poprzednich latach dla gminy Nowy Dwór Gdański.

Tegoroczni laureaci:

1. Marszałek Józef Sarnowski – za dostrzeżenie potencjału małych gmin, takich jak Nowy Dwór Gdański oraz działania zmierzające do poprawy jakości życia mieszkańców.

2. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. – za wieloletnie zaangażowanie w wytwarzanie i dystrybucję energii cieplnej dla mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego i Kmiecina.

3. Jerzy Hrycyna – za budowanie dobrosąsiedzkich relacji między miastami Nowy Dwór Gdański a Sarnami w Ukrainie oraz za szczególne zaangażowanie w organizację pomocy humanitarnej dla mieszkańców Sarn i innych ukraińskich miejscowości, które doświadczyły rosyjskiej agresji.

4. Sławomir Szymański – za wieloletnią pracę na rzecz zapewniania bezpieczeństwa powodziowego na Żuławach oraz kształtowanie świadomości społecznej na temat zagrożeń związanych z wodą.

5. Kamila Żwirek – za zaangażowanie wkładane w działalność związaną z kształtowaniem wrażliwości artystycznej i kulturalnej wśród najmłodszych mieszkańców gminy oraz realizację przedsięwzięć przyczyniających się do budowania korzystnego wizerunku Żuław.

6. Arkadiusz Glazer – za zaangażowanie i serce włożone w wieloletnią pracę trenerską w klubie LKLS Żuławy oraz za doskonalenie umiejętności piłkarskich i kształtowanie charakterów młodych ludzi na boisku, a także w życiu.

7. Monika Jastrzębska – Opitz – za krzewienie kultury, nieocenioną pracę menadżerską, propagowanie aktywności obywatelskiej oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej wśród mieszkańców gminy Nowy Dwór Gdański.

 

Część artystyczną zapewnili artyści z Krainy Otwartej Sztuki na czele z Tomkiem Stroynowskim. Galę poprowadził Krystian Falk.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Gmina Nowy Dwór Gdański

Gmina Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.