Wydanie nr 178/2022, Poniedziałek 27.06.2022
imieniny: pokaż (3 imiona)Włodzisław, Cyryl, Bożydar
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Krynica Morska. Sadzenie drzewek z okazji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej.

  • Wydanie nr 178/2022
  • 17 maja 2022, 10:14
  • Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Krynica Morska. Sadzenie drzewek z okazji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej. fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Starosta nowodworski uczestniczył w uroczystościach związanych z Dniem Patrona Szkoły oraz Międzynarodowym Dniem Rodziny zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej.

W piątek, 13 maja br. starosta Jacek Gross wziął udział w Dniu Patrona i Międzynarodowym Dniu Rodziny w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krynicy Morskiej. Był to bardzo wyczekiwany dzień przez uczniów oraz pracowników szkoły, którzy przygotowali z tej okazji liczne atrakcje. Ważnym punktem obchodów było wspólne z gośćmi sadzenie na terenie szkoły drzew i krzewów, które staną się zgodnie ze słowami dyrektor Alicji Zielińskiej pamiątką wspólnego świętowania.

Drzewa i krzewy zgodnie z prośbą Dyrekcji Szkoły zostały przywiezione przez zaproszonych gości w ramach prezentu dla placówki. Starosta nowodworski, oprócz pięknego dębu kolumnowego, wręczył Dyrektor placówki list gratulacyjny, w którym wyraził słowa uznania dla kadry nauczycielskiej i wszystkich pracowników szkoły za codzienny trud i zaangażowanie w kształcenie i wychowanie dzieci oraz młodzieży. Życzył by, kolejne lata działalności szkoły przyniosły dalsze sukcesy, pozostawiając ślad wdzięczności w sercach wychowanków. Uczniom natomiast życzył doskonałych osiągnięć w nauce oraz wytrwałości w dążeniu drogą własnych marzeń.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. Józef Sarnowski, członek Zarządu Województwa Pomorskiego, Robert Zieliński, wójt gminy Sztutowo, komendant powiatowy policji w Nowym Dworze Gdańskim, Piotr Wiśniewski oraz przedstawiciele Nadleśnictwa Elbląg.


 

 

 

Informacja i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
darczyńca
darczyńca 17.05.2022, 22:36
Miło na sercach się robi że mamy w tej szkole wspaniałą Dyrektor.
Kobieta taktowaną , mająca mądrość i wrodzoną inteligencje , oraz wielkie serce.
Wspaniali goście w tej szlachetnej uroczystości.
Gratulacje !!!