Wydanie nr 138/2022, Środa 18.05.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Krynica Morska. Piknik rodzinny na rzecz strażaków z OSP.

  • Wydanie nr 138/2022
  • 4 maja 2022, 14:38
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Krynica Morska. Piknik rodzinny na rzecz strażaków z OSP. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Policjanci z Posterunku w Krynicy Morskiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim m. in. jako jedni z organizatorów uczestniczyli w pikniku rodzinnym pn. „Bezpieczna Krynica ”, podczas którego zorganizowano licytacje, z których zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup nowego busa ratunkowego dla strażaków z OSP w Krynicy Morskiej.

Funkcjonariusze, aby wspomóc strażaków, z zaangażowaniem włączyli się w organizację pikniku, który odbył się w poniedziałek, 2 maja br. Główną organizatorką policyjnego stoiska była dzielnicowa z Krynicy Morskiej, asp. Aleksandra Hofmann.

- „Policjanci przygotowali namiot profilaktyczny, w którym odbywały się konkursy i pogadanki na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również rozmów na temat bezpieczeństwa seniorów i wręczania ulotek zawierających najważniejsze porady. Funkcjonariusze przypomnieli i omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególną uwagę zwrócili na niechronionych uczestników ruchu drogowego, jakimi są rowerzyści. O swojej profesji, która budziła duże zainteresowanie, mówił technik kryminalistyki. Największą atrakcją dla najmłodszych był policyjny słonik „POPO”, który oprowadzał po pikniku” - wyjaśnia sierż. szt. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP w Nowym Dworze Gdańskim.

Podczas pikniku odbywały się licytację oraz zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zakup busa ratunkowego dla strażaków z OSP Krynica Morska.


 

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.