Wydanie nr 230/2022, Czwartek 18.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie Wójta Gminy Miłoradz z dnia 3 marca 2022 r. w sprawie sporządzenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia.

Działając na podstawie art. 35 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2021 r., poz. 1372 z późn. zm.), podaje się do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy położonych na terenie Gminy Miłoradz.

 

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania – realizacja urządzeń infrastruktury technicznej (dzierżawa masztu znajdującego się na budynku Urzędu Gminy Miłoradz, ul. Żuławska 9, 82-213 Miłoradz).

Termin wnoszenia opłat i aktualizacja opłat – zgodnie z Zarządzeniem Nr 14.2022 Wójta Gminy Miłoradz z dnia 1 marca 2022 roku w sprawie określenia wytycznych dotyczących zasad ustalania stawek oraz terminów płatności czynszu za dzierżawę nieruchomości stanowiących własność Gminy Miłoradz, czynsz ustalany w stosunku miesięcznym płatny jest w terminie do 20 dnia każdego miesiąca.

Tryb wydzierżawiania i określenie dzierżawcy – dzierżawca nieruchomości zostanie wyłoniony w trybie bezprzetargowym na złożony wniosek.

Okres trwania umowy – umowa zostanie zawarta na okres 5 lat, z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. W ten sposób Wydzierżawiający zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy w przypadkach uzasadnionych ważnym interesem Gminy.

Wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Miłoradzu oraz na tablicach ogłoszeń we wszystkich sołectwach gminy Miłoradz oraz umieszcza na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Miłoradz: http://miloradz.biuletyn.net/  na okres 21 dni od dnia 3 marca 2022 r.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Miłoradz 

UG Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Miłoradz


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.