Wydanie nr 332/2021, Niedziela 28.11.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Grzegorz, Lesław, Zdzisław, Gościrad, Lesława, Jakub, Rufin, Ginter, Guncerz, Gunter, Kwieta, Berta
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. Ponad 100 tys. zł na cyfryzację samorządu.

  • Wydanie nr 332/2021
  • 23 listopada 2021, 09:45
  • UG Miłoradz
  • Wiadomości
Gmina Miłoradz. Ponad 100 tys. zł na cyfryzację samorządu. fot. UG Miłoradz
Wójt gminy Miłoradz, Arkadiusz Skorek odebrał symboliczny czek z promesą na ponad 100 tys. zł, przeznaczone na rozwój cyfryzacji samorządu.

 

W piątek, 19 listopada br. wójt gminy Miłoradz, Arkadiusz Skorek w sali konferencyjnej Politechniki Gdańskiej odebrał z rąk wojewody pomorskiego, Dariusza Drelicha oraz ministra Adama Andruszkiewicza symboliczny czek z promesą na dofinansowanie samorządu w ramach programu „Cyfrowa Gmina”.

 

- „Ponad 100 tysięcy złotych przeznaczymy na rozwijanie stopnia cyfryzacji, w tym m.in. na nowy sprzęt i oprogramowanie niezbędne do sprawnego funkcjonowania samorządu, zakupimy nowe komputery, wykonamy audyt cyberbezpieczeństwa aby jeszcze lepiej chronić dane mieszkańców, a także dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowych znacząco podniesiemy jakość świadczonych usług, skrócimy czas i zredukujemy formalności związane z załatwieniem poszczególnych spraw urzędowych” - mówi Arkadiusz Skorek.

 

 

Spotkanie w Politechnice Gdańskiej z udziałem rektora, przedstawicieli Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, parlamentarzystów i samorządowców z Pomorza było także okazją do rozmów i wymiany doświadczeń w kontekście kolejnych planowanych naborów do projektów współfinansowanych ze środków krajowych i unijnych.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Miłoradz

UG Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.