Wydanie nr 294/2021, Czwartek 21.10.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Malbork. Wsparcie dzieci z rodzin PGR w rozwoju cyfrowym - można składać już wnioski.

  • Wydanie nr 294/2021
  • 13 pażdziernika 2021, 10:17
  • UG Malbork
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Gmina Malbork. Wsparcie dzieci z rodzin PGR w rozwoju cyfrowym - można składać już wnioski. fot. zdjęcie poglądowe
Wójt gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski informuje, że można składać wnioski na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci i młodzieży w ramach konkursu pn. „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Jego celem jest wsparcie rodzin, które zamieszkują byłe tereny PGR w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego i dostępu do Internetu. Termin składania wniosków mija 25 października br.

 

Jeżeli mieszkasz na terenie, w którym funkcjonowały Państwowe Gospodarstwa Rolne, jesteś członkiem rodziny byłych pracowników i chciałbyś, aby twoje dziecko otrzymało taki sprzęt – wystarczy, że wypełnisz odpowiednie oświadczenie i weźmiesz udział w konkursie pn. „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

 

 

Aby Gmina Malbork mogła aplikować w tym konkursie, rodzic/opiekun prawny w Urzędzie Gminy Malbork musi złożyć oświadczenie, które będzie podstawą do umożliwienia złożenia wniosku przez Gminę. Oświadczenie należy pobrać i złożyć w Urzędzie Gminy Malbork, ul. Ceglana 7 w Malborku w pokoju nr 12 w terminie do 25 października 2021 r.

 

 

Należy pamiętać, że złożenie tego oświadczenia nie jest równoznaczne z przyznaniem sprzętu komputerowego. Przyznanie sprzętu komputerowego nastąpi w przypadku, gdy Gmina Malbork otrzyma grant. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 500 774 367 w godzinach pracy Urzędu.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Malbork

 

 

UG Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
telewidz
telewidz 13.10.2021, 14:49
Ludzie PGR-ów już nie ma ponad 30 lat. To są 2 pokolenia dzieci.
Nawet już w nazwach miejscowości zostały zlikwidowane wyróżniki typu PGR lub ZR.