Wydanie nr 294/2021, Czwartek 21.10.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Piknik z WOT-em w Nowym Stawie.

Piknik z WOT-em w Nowym Stawie. fot. TvRegionalna24.pl
Pogoda dopisała podczas niedzielnego pikniku z Wojskami Obrony Terytorialnej, który odbył się na polu koncertowym w Nowym Stawie. Warto wspomnieć, że takie pikniki WOT zorganizował tylko w 16 miastach na terenie Polski.

 

W niedzielę, 26 września br. na polu koncertowym w Nowym Stawie odbył się piknik rodzinny z okazji święta Wojsk Obrony Terytorialnej. Na uczestników pikniku czekało mnóstwo ciekawych atrakcji. Zarówno młodsi, jak i starsi mogli spróbować swoich sił i rywalizować w konkurencjach sportowych w strefie „Wspaniała dwunastka” w dwóch kategoriach – „rekrut” i „terytorials”. Na wszystkich czekała pyszna wojskowa grochówka.

 

Z kolei na najmłodszych zawodników czekała specjalna strefa edukacyjno-zabawowa pn. „Akademia Terytorialsa” z ciekawymi konkurencjami. Zobaczyć można było również sprzęt wojskowy, z którego na co dzień korzystają pomorscy terytorialsi, a także porozmawiać z rekruterami WOT.

 

Więcej szczegółów w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.