Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta Malborka? – pyta mieszkaniec.

Ile osób pracuje w Urzędzie Miasta Malborka? – pyta mieszkaniec. fot. TvRegionalna24.pl
Do redakcji TvRegionalna24.pl mieszkańcy Malborka zwracają się naprawdę z różnymi problemami i sprawami dotyczącymi życia w naszym mieście. Jedni zwracają uwagę na infrastrukturę, inni budynki, a są tacy, których interesują ludzie w szerokim tego słowa pojęciu. Wścibstwo czy zaspokojenie zwykłej ludzkiej ciekawości? A można mieć komuś za złe, że na temat swojego miasta chce wiedzieć jak najwięcej?

 

Zastanawialiście się kiedykolwiek, ile osób zatrudnionych jest w Urzędzie Miasta Malborka? Okazuje się, że jeden z naszych czytelników i owszem, zastanawiał się. Wysłał do nas nawet w związku z tym pytanie, bo chce wiedzieć ile osób zatrudnionych jest w magistracie i czy są osoby na tzw. „śmieciówkach”?

W związku z tym zwróciliśmy się z pytaniem do malborskiego magistratu. W odpowiedzi z dnia 22 czerwca br. zastępca burmistrza, Jan Tadeusz Wilk napisał, że „Urząd Miasta Malborka zatrudnia na podstawie umowy o pracę 146 pracowników, na podstawie umowy zlecenia 2 osoby”.


 

 

Państwa pytania kierujemy do Burmistrza Malborka przez platformę e-PUAP, ponieważ nie chcemy, by te wysyłane drogą mailową po drodze do właściwego odbiorcy magistratu ginęły. Choć i na te pytanie nie otrzymaliśmy wszystkich odpowiedzi...

 

PRZYPOMINAMY:

Udzielenie informacji publicznej zgodnie z art. 14 ustawy o dostępie do informacji publicznej, powinno zasadniczo nastąpić w terminie 14 dni od chwili wpłynięcia wniosku.


 


 

W każdym razie nadal będziemy wysyłali pytania mieszkańców do Burmistrza. Miejmy nadzieję, że częstotliwość odpowiedzi ulegnie diametralnej zmianie.

Zastanawiające jest również to, że w zasadzie w większości przypadków na nasze pytania odpowiada Zastępca Burmistrza. Czy Burmistrz nie wie nic na temat działalności swojego Urzędu? A może to już jakieś przygotowania gruntu do objęcia sterów przez Zastępcę przy okazji kolejnych wyborów samorządowych?


 


 

Czekamy na kolejne pytania od mieszkańców. Piszcie, o co chcielibyście zapytać naszych włodarzy.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zadaj pytanie Burmistrzowi


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jan
Jan 01.08.2021, 08:48
Urząd Miasta Malbork to tak jak w Pisie jak swój albo z rodziny same POCIOTKI to się znajdzie etat i krzesło się dostawi Żenada a jak trzeba coś załatwić to brak kompetentnych urzędników CIEPLE POSADKI Z PODATKOW DLA NIEROBOW
Dramat
Dramat 20.07.2021, 12:18
Charzewski kompletnie nie dba o kasę w mieście a w szczególności o podatki. Miasto umiera totalna sypialnia, nic dla młodych mieszkańców.
...
... 12.07.2021, 06:43
Wszystkie miasta idą jak przysłowiową burza a przez takie naprawianie kręcenie w silniku w tym mieście silnik samochodowy jeździ jak traktor w małym pegeerze.
...
... 11.07.2021, 22:05
Ludzie przestańcie pisać w komentarzach na burmistrza tak wybraliście to macie w tym mieście też wybrałem usługi mechanika napisali w opiniach że najlepszy w mieście po remoncie silnika samochód jeździ jak traktor w pegeerze.
Ziom
Ziom 10.07.2021, 18:53
Urząd Pracy.... największe siedlisko leni i darmozjadów... 90 % do redukcji !!!